Näin Stellan tänään asuntomessuilla. Juteltiin vähän aikaa ja täytyy sanoa, että todella herttainen ja mukava nuori nainen.
En ole uskonut Stellaan, mutta asuntomessuilla tänään (kävin pikaisesti) näin ihan stellan tuntomerkkeihin sopivan naisen ja oli pakko mennä nykimään hihasta. Hän elää ja on totta.
Kommentit (7)
Tottakai Stella on olemassa. Eihän varmaan ole tuntomerkkejänsä ja lasten lkm valehdellut. Onkin ollut puhe näistä uskomattomista jutuista, kuten siitä jumalattoman isosta talosta, uima-altaasta, seksin harrastamisesta 6 kertaa pv ym. ym. Niin ja kyllä hullut ihan mukavia osaa olla.
Kuka hullu nyt oikeasti uskoo siihen mitä Stella kertoo? Hän on ihminen joka on luonut itselleen mielikuvitus elämän nettiin. On taatusti joku lähiömamma, vuokralla asuu, penniä venyttää jne.. Kiva on paeta huolia ja murheita omaan pieneen mielikuvitusmaailmaan!
tulee stellasta mieleen että sen takiakko hän seksiä harrastaa niin usein miehen mieliksi että mies häntä jätä. muuten laskisi hänen tulot.
asuntomessuilla on kyllä varmaan kymmeniä naisia jotka sopisivat stellaksi tuntomerkkien perusteella..
kertoi jossain aiemmassa ketjussa jo käyneensä siellä.
Vierailija:
Stella oli sitten jo toista kertaa messuilla
kertoi jossain aiemmassa ketjussa jo käyneensä siellä.
Yksikään joka häneen uskoo, ei huku!