Kerro jokin sairaus tai vaiva mikä sinulla on tällä hetkellä.
Kommentit (66)
Vuosia kestänyt niskakipu ja masennus
Ilmeisesti jalkasilsan aiheuttama id-reaktio.
Ei kiva. Pieniä kutiavia rakkuloita kämmenissä ja jalkapohjissa, ollut jo viikon.
Jalkasilsa hoidettu, mutta jos jollain olis vinkkejä tuon ärsytysreaktion hoitoon, niin otan mielelläni vastaan.
Sen verran sairas ettei minua vaivaa koskaan mikään. Jos joudun lääkäriin olen aina terve kuin pukki.
Näköjään vaikea-asteinen masennus.
Jatkuva korona. Maaliskuusta lähtien lähes jatkuvaa lämpöilyä (37,5), helvetillistä hermosärkyä, pohjaton väsymys, hengenahdistusta, päänsärkyä, silmäsärkyä, ripulia, korvat lukossa ja ties mitä hupia. Ja töissä käyn, koska koronatesti luonnollisesti negatiivinen, sehän ei pysyväksi jää.
Minibonuksena mulla hartiat jumissa ja sen aiheuttama särky, tenniskyynärpää, murtunut nilkka, joka oireilee joka päivä, luutunut toki jo.
Sitten mulla on naistenvaivoina valkojäkälä, ihan helvetillinen sairaus, joka ei koskaan parane. Revi siitä sitten :D. Ai niin, migreenin unohdin, sekin muistaa mua säännöllisesti.
Vierailija kirjoitti:
Ei oo mtn.
Sitähän tässä ei kysytty, opettele ymmärtämään lukemasi.
Syylän piruja poistettiin tänään. Ne on inhottavia.
Tenniskyynärpää