Uusi Katariina on niiiiiin huono näyttelijä, että vituttaa!
En muista tuon ämmän nimeä, mutta miksi hän on näyttelijä? Suoraan Kallion lukiosta näyttämölle vai kuinka? Älkää helvetti sanoko, että tuo amatööri on valmistunut Teakista :D
Kommentit (13)
[quote author="Vierailija" time="02.06.2014 klo 20:12"]Voisiko tehdä jonkun adressin että saataisiin Jenni pois Salkkareista??
En kanssa kohta voi enää katsoa koko sarjaa..miten joku noin huono voi luulla osaavansa näytellä?! Kamalaa katsottavaa ja kuultavaa :|
[/quote]
Voisiko joku tehdä adressin että saataisiin salkkarit kokonaan pois telkkarista?
Toi Jennihän opiskeli jossain USAn arvostetussa teatterikoulussa. Ei uskois :(
Juu, en tykkää minäkään, ja jotenkin sarjassa on unohtunut se, että hän on kirurgi... Ja ärsyttää kun hän on koko.ajan vihainen. Ja sekin kun ei mielestäni sovi yhtään Jirin kanssa yhteen.
Joo siis ihan hirveä kääkkä. Näyttää 40-vuotiaalta ikälopulta hamppusineen otsatukkineen ja on erittäin tylsä näyttelijä. Sen luonne on vihainen ja ärsyyntynyt, en ole vissiin kertaakaan nähnyt sen nauravan tai olevan iloinen sarjassa. Ihan kuollut, ei yhtään elollinen. Sen puhetyylikin on rasittava, IHAN erilainen kuin alkuperäinen katariina... Miksei voinut ottaa edes vähän samannäköistä ja samanlaista luonteeltaan? Onhan se nyt outoa että ihminen muuttuu yhtäkkiä luonteeltaan noin, toivottavasti tuo haahka ei ole kauaa sarjassa.
Minäkin tykkäsin alkuperäisestä Katariinasta tosi paljon ja siksi odotukset uuden suhteen olivat aika pessimistiset. Mutta yllätyin iloisesti kun ero ei ollutkaan niin suuri kuin ennalta kuvittelin. Yksi suosikkihahmoistani siis edelleen!
Kyllähän tuo muikkeli on useissa elokuvissakin näytellyt... Tosin eipä sillä, että se takais mitään tasoa
Harkitsen jo lemppari sarjan kattomisen lopettamisen sen takia... Koko Katariinan hahmo meni ihan pilalle :( oli ennen lemppari ja nyt täysi paska.. Toivottavasti se rikollinen tulee ja tappaa pois :p
Mietin just että miksi se on muuttanut henkilöhahmon täysin? Oliko pakko?
Meinasin justiin tulla kirjottaan samasta aiheesta!!! Vituttaa niin jumalattomasti se ämmä -.-
Jenni Banerjeehan on oikein hittinäyttelijä :D
Voisiko tehdä jonkun adressin että saataisiin Jenni pois Salkkareista??
En kanssa kohta voi enää katsoa koko sarjaa..miten joku noin huono voi luulla osaavansa näytellä?! Kamalaa katsottavaa ja kuultavaa :|
Miks sen täytyy olla niin helvetin vihainen kokoajan?
[quote author="Vierailija" time="02.06.2014 klo 20:13"]
Miks sen täytyy olla niin helvetin vihainen kokoajan?
[/quote]
Jos se on sukua Severille?