olen pannut koulukaverin isää
joka on naimissa, lapsena vielä kävin pari kertaa niillä.Tosin tämän miehen tyttökin oli tavan kovis ja harrasti seksiä jo 12v. Liekö isäänsä tullut. Itse olin jo 24, kun pokattiin tämän miehen kanssa toisemme baarista ja jonkun kuukauden sitä sekoilua kesti, kunnes vaimo sai selville miehen puhelimesta, oli lukenu meidän viestit. No se soitti mulle ja rääky puhelimessa minkä jakso.No kyllähän se tapailukin loppu, kun ukko ei uskaltanu enää edes samaan baariin tulla, vaihtoi numeroa, varmasti vaimo käskystä. Olis kyllä tuoki ukko pitäny jättää omaan arvoonsa, mutta eihän sitä nuorena ja tyhmänä kaikkea tajuu.Sitä en tiedä, että saiko koulukaverini tästä tietää, eipä ole tullut sanomaan.
Kommentit (7)
Kyllä on huono moraali joillakin naisilla. Etkö osaa arvostaa itseäsi ilman että täytyy jokaista miestä panna?
Oma tytärä on 20v ja toki hänellä on kavereita joita noin niin kuin periaatteessa panisin mielelläni ihan koska vain. Mutta ei tulisi mieleenkään yrittää oikeasti, sillä ensinnäkään en harrasta syrjähyppyjä ja toisekseen tuon ikäiset kyllä tuntuu tosiasiassa vielä lapsilta.
-mies ja isä-
Olette roskasakkia kaverinne kanssa molemmat, mutta tiesit sen varmaan jo itsekkin.
siis olit 24 vai 14? Ihan outo juttu. Miksi tämäkin oli kertomisen arvoinen...
Mä pokasin yhden naisen baarista. Panin sitä sen kotona. Siellä oli myös sen parikymppinen tytär. Panin sitäkin kun äityli oli nukahtanut.
Ihan trailer park porukkaa tuo äiti ja tytär.
Mitä sitten?