Katsoitteko uuden ylen sarjan toisen kanssa?
Kommentit (8)
Oli siellä juhlissa se koiramainen love connection sarjasta... Leppilampi ei musta ollut hyvä valinta toiseen pääosaan, ois pitänyt olla joku ei niin kiiltokuva
[quote author="Vierailija" time="27.03.2014 klo 06:33"]
Oli siellä juhlissa se koiramainen love connection sarjasta... Leppilampi ei musta ollut hyvä valinta toiseen pääosaan, ois pitänyt olla joku ei niin kiiltokuva
[/quote]
Samaa mieltä, Ainut jossa Leppilampi mielestäni onnistunut olemaan jopa hauska ja muutenkin uskottava roolissaan, oli Kimmo.
Muuten mielestäni oikein laadukas ohjelma ja Krista aina yhtä hyvä. (Aina siis sillä poikkeuksella, että jätetään sketsiviihde huomioimatta). Pikkusen tuo Minna Maasolan mukana olo nyt korostuu tunnetuista syistä ja juuri niistä syistä johtuen jätän hänen osuutensa arvioimatta.
Joo. Ihan ok oli, ehkä hiukan tylsä.
Tuo Malmivaara on aina samanlainen jokaisessa esittämässään roolissa, oli rooli sitten mikä tahansa.
Näinkö väärin vai oliko siellä love connection-sarjasta tuttu nina (?), se koiraihminen, siellä juhlissa yhtenä vieraista?
Yllättävän hyvä! Kaikki oli hyviä. Mut ehkä paras oli Leppilampi, uskottava roolissaan, vaikka onkin aika julkikulunut naama.
Komppaan edellistä, että yllättävän hyvä! Tulee varmaan katottua ensi viikollakin. Krista erityisesti oli positiivinen yllätys.