Oletteko huomanneet, että mitäs nyt-palstalla tapahtuu paljon enemmän?
Kommentit (7)
Täällä av:lla on ollut tosi hiljaista pitkään. Harmittaa kun täällä oli ennen tosi hyvä meininki, 2plussasta ei voinut puhua edes samana päivänä. Nyt on vaan niin että jos jostain haluaa keskustella on pakko mennä plussalle, ei täällä ole ketään.
Kaikenlaisissa höpöhöpö-ketjuissa kyllä jaksetaan jaaritella. Toinen mitä en ymmärrä on nämä nikilliset joilla on ihan selkeästi vakavia ongelmia ja tilittävät siellä hölmöilyjään niin muut nikilliset vaan silittelevät päätä vaikka pitäisi sanoa että menisi hoitoon. No, mä en siksi jaksakaan näitä sisäpiiriketjuja lueskella.
joka kerta kun olen yrittänyt sinne mennä.
Siellä tosiaan sattuu ja tapahtuu, kaikenlaisia juttuja. Tämä palsta jotenkin paaaaljon hiljaisempi ja tylsempi. Toki käyn täällä joskus vilkaisemassa ;)
se halihali pusipusi meiniki on kyllä normaalille ihan sietämätöntä1 Yök
- milloin lapsenne oppineet niistämään?
- Miten teidän 4-vuotiaat (pojat) piirtää?
- 3v kärsitty koirakuumeesta...
- erottaako lapsiveden varmasti esimerkiksi virtsankarkailusta hajun perusteella esim.
- Joko talven mansikat ostettu?
- Suunnitteletko vessassa käyntisi?
Jännää! Eiköhän kaikki mennä plussalle!
en osaa lukea sitä ollenkaan.