Miehellä löysä perse
En halua häntä enää, ällöttää kun perä roikkuu. Hartiatkin tuntuu kaventuneen ja koko olemuksensa jotenkin löystyneen. Inhottaa.
Miten sanoa nätisti, että voisi mennä salille?
Kommentit (12)
Vierailija kirjoitti:
Siksi hän on mun exä.
Eri mies, tolla oli timmi perä ja leveet hartiat vielä kun aloimme yhteiselämän.
Mahtuuko käsi sisään? Jos ei mahdu, niin timmi on!
Vierailija kirjoitti:
Mahtuuko käsi sisään? Jos ei mahdu, niin timmi on!
Iho on löysä, perse roikkuu.
En kestä katsoa löysää miestä.
En ymmärrä miksei voi kumppanin vuoksi hankkia isoja lihaksia, kun iho kuitenkin löystyy ja kulahtaa iän myötä?
Lihakset vähän kompensoisi sitä.
Kannattaa varmaan erota, jos ulkoiset asiat on noin tärkeitä. Huomaahan tuon, ettei miehen ulkonäkö ole ainoa ongelma suhteessanne.
:D
Jos taas tuntuu, että vois jatkaa, niin seksihän on mitä parhainta kuntoilua. Että eikun hommiin.
Ite oot kuitenkin oletettavsti tosi timmissä kunnossa? Jos, ja kun näin on, niin alat hänelle personal-traineriksi!
laitas omasta kuva niin haukutaan sitte vasta muita
Missä ajassa ukkosi on rupsahtanut ja paljonko ikää ?
Eikä, mieleen tuli teini-iän poikaystäväni, jolla oli jo 17-vuotiaana sellainen löysä, ryppyinen vanhan miehen perse. Oli just sellainen tyyppi joka ei ollut ikinä liikuntaa harrastanut.
Hei, mun miehellä jumalattoman timmi perse; hiplaan aina kun ohi menee, ja nyt ylläri; hän on 58 kai jo! Mutta muutenkin tosi timmi, ihana sänki ja musta pitkä ponnari. Voi miten olen onnekas eukko! :D Ja osaa panna ja rakastella aivan superisti. Eikä olla vasta tavattu...aikuiset lapset. Nam.
Vierailija kirjoitti:
Oletko itse missin näköinen?
Kaikki sanovat kauniiksi, ja en ole mikään läski todellakaan. Mies kuulemma nauttii kun kanssani kulkee..nuoretkin katsovat kuulemma perääni.
Siksi hän on mun exä.