Onko kellään muulla näin ikävää miestä?
Äsken, lasten mentyä ulos, harrastimme seksiä..yhtään suudelmaa ei vaihdettu, "toimitus" kesti sen 10min. Sain kyllä orgasmin, mutta.....No, sen jälkeen nopeasti sängystä ylös, pesulle ja mies paineli olohuoneen sohvalle. Sanoin että "ai että, taidan yhden oluen juoda näin lauantain kunniaksi". Mies vastasi, että "kokeile mitä tapahtuu, ne on mun oluita". Mulle tuli niin paha mieli:(. Mies juo aina minun ostamani juomat, siis aina. Muutenkin suhteesta kaikki hellyys puuttuu, ihan kylmää on. Kyse ei ole siitä ettenkö olis yrittänyt, vaan mies ei ole millään tavalla kiinnostunut läheisyydestä.
Kommentit (5)
En usko että kellään olisi asiat noin huonosti. Vaikuttaa siltä et käyttää hyväksi sua. Miten tuollaiselle miehelle alistuu etes antamaan? Otaha ukkos kaa puheeksi asia. Ei vaikuta et rakastaisi enään sinua.
Mä en tommosen äijän kanssa seksiä harrastaisi, mutta sen oluet joisin varmasti. Miksi teillä ylipäätään on omat juomat? Meillä kaikki syötävät ja juotavat on perheen yhteisiä.
Se kävi jotenkin kun itsestään
Ei sitä pahemmin ehtiny miettimään
Kun sä tulit'siihen solkottaa
Sameilla silmilläs tujottaan
Sä et tajunut pientä tai suurta vihijettä
No et perkele tosiaan tajunu lähteä
Mutta äärettömän suurta mielihyvää mä koin
Kun sun paukkusi mä join
Mielestäni se oli käypä hinta tästä
sun korvia raastavasta pälinästä
Oi kun saiski pitää sellaset kekkerit
Josta jäis pihalle tollaset Darth Vader:it
Sä et tajunut pientä tai suurta vihijettä
No et perkele tosiaan tajunu lähteä
Mutta äärettömän suurta mielihyvää mä koin
Kun sun paukkusi mä join
Trallalaa
Kuulostaa tosi ikävältä. Ton suudelmien puuttumisen ymmärrän, kaikki ei tykkää suudella, mutta pitää muuten hyvänä. Toi juomista nokittelu oli kyllä ihan ihmeellistä - meillä kaikki mitä kaapista löytyy on koko perheen käytettävissä (paitsi tietysti alkoholi k18).
Olisipa edes noin ikävä nainen. Parempi kuin ei mitään.