Mitä asiaa mahtaa miehellä olla vielä 2vuotta suhteen päättymisen jälkeen? Koko tuon ajan satunnaisesti yrittänyt tavoitella minua
Kommentit (21)
Ei ollut yhteisasumista eikä hänen tavaroita. Jos olisikin ollut niin olisin kyllä heti ne palauttanut. Ap
Toivottavasti ei roiku koska oli elämäni pahin virhe enkä haluaisi enää nähdä koko tyyppiä. Ap
Ei oo näemmä uutta löytänyt. Älä vastaa enää puheluihin tai tekstiviesteihin. Parasta voisi olla vaihtaa numeroa.
Onko sinulla ystäviä? Mitä he haluavat? Oletko nähnyt heitä muissa kuin esim. pokausreissu-, laittautumis- ja somekuvamerkeissä?
Haluaa palauttaa sinulle tavarat, jotka unohdit luokseen.
Vaihdoin kyllä numeron mutta alkoi ilmestymään kotiovelle. Ap
Älä ainakaan vastaa sille miehelle ja kysy siltä. Täältä palstalta saa paljon paremman vastauksen.
Ilmestymään kotiovelle. Kauhea tapaus siis. Jos ei lopeta, tee rikosilmoitus.
Satunnaista pllua silloin kun on muuten hiljasempaa.
Tottakai auliisti annat.
Narsisti , yrittää eron jälkeen hiipiä uudestaan elämääsi. Narsisti on tyhjä kuori jolla ei ole omaa elämää , siksi niillä on aina hovi josta imevät energiaa. Älä reagoi mitenkään. Älä anna narsistille yhtään polttoainetta .
Että palauttaisit ne tavarat, joista jo erotessa sovitte, että palautat?