Perhanan PA väki ei osta yli 5000 € maksanutta VIDEOTYKKIÄ edes vaivaisella puolitoistatonnilla!!!
Että ottaa kaaliin. Viimeistä huutoa oleva videotykki ja väellä ei ole rahaa ostaa sitä edes 70 % alennuksella! Menkää nyt sinne soppajonoon, pummit!
Kommentit (17)
Nyt täytyy kyllä myöntää etten jaksanut lukea ollenkaan ja veikkaan ongelmasi olevan jotain täyttä hevonvitunpaskaa.
Mene suihkuun ja nukkumaan. Huomenna töihin. Muuta neuvoa ei tule.
Kukaan täysjärkinen ei osta projektoria kotiinsa.
Eikö sinulla ole varaa pitää sitä itse?
Miksi haluat myydä oletko varaton?
Kukaan ei osta edes kympillä hienoa intel 80286 prossulla varustettua tietokonetta joka maksoi aikoinaan yli 20 000 markkaa.
Miksi ostaisin? Tykki, valkokangas ja mitä hittoa sillä tekee jos päivällä on valoisaa? PItäisikö tihrustaa että näkee jotain vai muurata ikkunat umpeen?
Samalla rahalla saan hyvän telkkarin ja stereo vehkeet.
No on kyllä niin kasaria kuin olla voi.
Vierailija kirjoitti:
Kukaan ei osta edes kympillä hienoa intel 80286 prossulla varustettua tietokonetta joka maksoi aikoinaan yli 20 000 markkaa.
Kyllä minä siitä kympin maksaisin jos se toimii.
M
Kuinka monta tuntia lamppua on käytetty?
Pystyisin ostamaan, mutta kun en halua.
Heh videotykki. Tuleeko mukana VHS nauhuri? 1500e saa jo ihan OK OLED telkan. Miksi kukaan ostaisi jotain videotykkiä :D
Kuka haluaa vielä vuonna 2020 kotiinsa jonkun fakin videotykin? 😂😂😂 kas kun ei diaprojektoria tai piirtoheitintä 😂😂😂
Laita SER-kierrätykseen tai itse oot pa...
Vierailija kirjoitti:
Kuinka monta tuntia lamppua on käytetty?
Ei ny just satu enään palamaan, mutta lamppujahan myyään lähes joka kaupassa..
Sori, ei ole tarvetta edes ilmaiseksi ottaa. Maailmassa on tavaraa myynnissä enemmän kuin kysyntää, eläkään sen kanssa.
Kaupitteletko taas jotain 10v vanhaa romua kun parempia saa tonnilla. Noita on tori.fi täynnä.