Puhutaanpa nyt vakavasta aiheesta.
Näillä sivuilla törmää usein siihen, kuinka monissa perheissä, jotka siis tänne kirjoittelevat tapahtuu lapsen seksuaalista hyväksikäyttöä. Sitä oikein avoimesti mainostetaan täällä, kuinka "meidän tyttö pitää sisällä kuravaatteita, jotta saisin itse siitä seksuaalista tyydytystä" tai "meidän poika jätetään vahtimaan pikkusiskoaan kahden kesken, että saa sillä välin käyttää tätä hyväkseen". Kuvottavaa! Eihän kukaan täysjärkinen voi tuollaista puolustella, mutta tällä sivulla se on näemmä arkipäivää. En ymmärrä!
Kommentit (9)
Jep, minä myös valikoin. Jos otsikosta jo näkee mitä teksti tuleman pitää, niin en avaa.
Tai jos vahingossa aukaisin, ilmoitan sen myös modelle.
Koska, ellet ole jo ap tajunnut, nuo on ihan provokaatioviestejä, ei mitään muuta.
Joidenkin pikkupoikien keksintöjä useimmat.
Useimmat kyseisitä viesteistä ovat varmaankin lasten ja nuorten omaa keksintöä, tai jopa elämäänsä kyllästyneiden aikuisten keksintöä. Lapsellisia ovat kyllä ne aikuiset!
tuleeko mammalle hieno fiilis, kun voi antaa ilmi jonkun viestin modelle?
voi jeesus, eikö bio-tomaattien syöminen enää riitä?
Olisiko syytä mennä lääkäriin jos sinusta kaikki isoveljet on potentiaalisia hyväksikäyttäjiä.
t. pikkusisko
No ei kyllä törmää. Mitä helevettiä sä nyt oikein meinaat?
[quote author="Vierailija" time="12.04.2013 klo 17:38"]
No ei kyllä törmää. Mitä helevettiä sä nyt oikein meinaat?
[/quote]
Lueppa vähän tarkemmin näitä keskusteluja. Lähes päivittäin täällä on ainakin 1 avaus, jossa avoimesti kerrotaan perheessä tapahtuvasta lapsen hyväksikäytöstä ja puhutaan siitä aivan kuin se olisi normaali asia.
[quote author="Vierailija" time="12.04.2013 klo 17:35"]
Olisiko syytä mennä lääkäriin jos sinusta kaikki isoveljet on potentiaalisia hyväksikäyttäjiä.
t. pikkusisko
[/quote]
Eivät kaikki todellakaan ole, mutta täällä on kerrottu ihan pokkana, kuinka isoveli saa käyttää pikkusiskoaan hyväkseen muutaman tunnin päivässä/viikossa ja sillä välin vanhemmat lähtevät pois häiritsemästä.
Jos niitä niin usein on, niin ap varmaan nyt panee tähän muutaman linkin. Olen palstaillut täällä melko päivittäin vuodesta 2001 lähtien, enkä ole yhtäkään tuollaista aloitusta bongannut, ainakaan siis sellaista, joka ei selvästi olisi jonkun teinin trolli. Tosin edes sellaisia trolleja en muista nähneeni, ainakaan piiiiitkään aikaan.
Evidenssiä kehiin, ap.
Enpä ole minä vielä moiseen törmännyt. Tosin valikoin mitkä ketjut avaan.