Kuinka kauan jaksoit vittuilla exän uudelle naisystävälle, ennen kuin kyllästyit?
Kommentit (15)
joo toi kuvaa hyvin mun miehen eksää. mut annetaan sen olla omissa oloissaan eikä välitetä.
akka on niin mustis kun pelkää että me voitais palata yhteen eksän kanssa...mitä ei tule koskaan tapahtumaan!
Ollaan aikuisia ihmisiä, joille lasten hyvinvointi on tärkeintä. Hoidan joskus myös exän nykyisen suhteen lapsia, oman lapseni sisaruksia ;)
en ees tiedä onko se mulkku uutta naista saanut. eikä kiinnosta.
Vierailija:
Ollaan aikuisia ihmisiä, joille lasten hyvinvointi on tärkeintä. Hoidan joskus myös exän nykyisen suhteen lapsia, oman lapseni sisaruksia ;)
Vau, miten kypsä ihminen!
Mun exän uusi ei muuta nimeä tarvikkaan. No, ei tarvi sitä onneksi enempää murehtia, kun ennemminkin kiittää sitä huoraa, kun pääsin itse eroon siitä paskasta miehestä tällä tavoin. Mitä ihmettä mä oikein näinkään siinä miehessä. Huoh ! Onneksi tulin järkiini. :) Ja sama kostonhimoinen ajatus täälläkin kuin jollakulla edellä, että siitäpä sai paskan miehen, heh heh ja että koittaas pärjätä nyt sitte sen kanssa. ;)
en silloinkaan vttuillut. Yksi eksän eksä on kaverini! :)
Hän on tosi mukava ja ihana ihminen!
eksä on eksä ja sillä siisti, elämä jatkuu kaikesta huolimatta!
tarpeeksi karmea kohtalo on, kun seurustelee exän kanssa.
ja koittaa tehdä exän perheen elämästä mahdollisimman hankalaa. Joten JOSSAIN NIIDEN EXIENKIN on pakko luurata. Vai ettekö te ole kuulleet huonoista väleistä???????????
ei tarvi vittuilla, exä on paska ja paskan kanssa alkoi seurustella. Joten siinä on kohtaloa tarpeekseen.
exän uutta suhdetta vuosikausia? Kertoneet kaikille, että nyt se ex seurustelee huoran kanssa. Ja sepittäneet tarinoita siitä, että exä jätti, vaikka asia olisi ollut aivan toisinpäin - eli itse olisi jättänyt ensin. Missä on ne exät, jotka vuosikausia soittelevat puhelimella häirikkösoittoja, eivät luovuta lapsia tapaamisiin sovituissa paikoissa, temppuilevat, satuilevat lapsille jne, jne, jne...?
senhän piti itkeä koko loppuelämänsä.