Mikä pakko ihmisillä on lenkkeillä siellä ulkona?
Hankkikaa juoksunatta, gross trainer ja kuntopyörä niin voitte kuntoulla sisälläkin. Ja kun laitat gross trainerin ikkunan eteen niin voir samalla ihailla ulkoilmaa ja maisemaa turvallisesti sisältä käsin.
Kommentit (5)
Ei jaksa istua päivät pitkät yksiössä, asutko itse jossain kartanossa isolla pihalla vai josta kiva tuomita ja arvostella muita? Aurinkokin paistaa ja saadaan vastustuskykyä ulkoa. Maksatko laitteen ja kotiintoimituksena postikulut jos tilaan jonkun laitteen, olis kyllä kiva olla muutoin, huonoille keleille?:)
Varsinkin oma GROSS trainer olis kyllä kiva kotiin:D hoho
meinaako ap että suomen ulko ilmakin on jo koronan kyllästämä. mistähän se sisä ilma sitten tulee. ap on tietenkin hyvä syy syödä ja juoda . selittelee sitten lihavuus leikkaukseen hakiessaan. koronan syy
Mistä saa gross trainerin? Mua kiinnostaa. Haluan oman gross trainerin.
Höpö höpö