Eristämään pyrkineet kiusaajat joutuivatkin itse eristyksiin
Niin varmaan nyt kiusaajia harmittaa. Aikuiset sh naiset ja ukonruhjakkeet hävetkää! Se teidän toriparveilunne ja juoruilunne loppui!
Kommentit (3)
Niinpä! Muakin pitkäiaikassairasta- ja työtöntä, kiusattua, aina muista tahallaan eristettyä köyhää nälvineet menestyjät, jatkuvasti menevät touhottajat kaukomatkoineen, kalliine hararstuksineen, ravintolaillallisineen ym.ja niillä ylimielisesti leuhottamisineen istuvat nyt himassa koronaa peläten (kuten minä olen joutunut pelkäämään vuosikaudet yksinäni kuolemaa ja sairautta oman sairauteni takia vailla kenenkään tukea)eristyksissä:D Tämä maailmanlaajuinen pakko-rauhoittuminen tekee niin hyvää myös luonnolle ja ilmastonmuutokselle, ihanaa! Do you believe in karma..?
Aivan kuin mun suustani koko teksti, kärjistettynä, mut niin se on pitkäaikaistyöttömiäkin kohtaan ollut ja meitä syyttämme sairastuneita myöskin työttömyytemme ohella.
Pikelle terveisiä vaan, ei kannata olla ilkeä toisille.