verta yhdynnänä jälkeen
mä ja mun poikaystävä yritettiin varmaan neljä kertaa seksiä mutta se aina keskytys jotenkin, joko joku tuli kotiin tai useimmin sen takia koska mua sattus sen verran niin kummaltakin meni halut. Siiän kohtaan kun se penis oli menossasisälle ja kun kipu alko tuntua niin sen jälkeen tuli verta ja aika paljon. Tää tapahtu 2 kertaa. Mistä ois kyse? nyt kuitenkin se on kerran se penis on mennyt sisälle eikä tullut verta muutakun yhdynnän jälkeen kun menin vessaan niin paperilla ihantodella haaleasti. Harrastetaan seksiä siis ilmen kumia/muuta ehkäisyä (olemme molemmat tietoisia että kannata mutta ei silti käytetä). Olisisko jollain kokemusta verenvuodosta yhdynnänä jälkeen?tai tietoa siitä että pitääkö joka kerrran jälkeen pelätä verenuotoa?
on siis kyseessä molempien ekat kerran jolloin molemmat ajattweli että sen takia tuli mutta tulimyös toisen kerran niin se ihmetyttää
ja kyseessä myös 16 vuotias tyttö ja 19 vuotias poika
kaipailemme apua
Kommentit (5)
MIKSI HELVETISSÄ ETTE KÄYTÄ EHKÄISYÄ?!?!?!?!?!?
Koko tekstistä muutenkin huokuu todella voimakkaasti se, ettet(te) ole vielä valmiita seksiin.
Jos kuitenkin epäkypsyydestänne huolimatta päätätte jatkaa tuota penetraation yritys-räpellystä, niin käyttäkää jumalauta ehkäisyä!!
Jos ehkäisy olisi kunnossa, voisin antaa vinkkejä miten saisitte yhdynnät helposti ja nautinnollisesti kunnolla käyntiin, mutta koska ette ehkäise, en anna vinkkejäkään.:)))
Haluan uskoa, että on trolli. Ei nuoret kuulemani mukaan oo niin tyhmiä että harrastelee ilman kumia.
Jos oot aito niin h*lvetti mene ostamaan kumeja ennen kuin olet raskaana.
Jos et kehtaa ostaa ehkäisyvälineitä et ole valmis seksiinkään.
Samaa mieltä edellisen kanssa että noin vastuuttomalle ei muita ohjeita tipu.
Nyt pääsettiin käyttää ja kokeilla kumia ja se tuntu hyvälle, Ei tullu vertakaan eikö sattunu, mut siis ongelmana oli se että jätkällä se ei tuntu melkeen miltään kuulemma mut mulla kyl tuntu.
Ja ei oo mikää trolli yms.
Kumit oltii ostettu mut jätkä piti huolen et mitäö ei tuu ulos ku ilman kumia kokeiltii. Ja muutenki jos jotai ois tullu ni jälki ehkäsy o keksitty
Ja siis molemmat on valmiita seksiin ja nöi mut haluttii testaa eika milt tuntuu ilman
Ja ei ole tavotteena tulla raskaaksi
Nyt jumalauta kumiostoksille vai haluatko teiniäidiksi? Keskeytetty ei ole mikään ehkäisy eikä "varmat päivät".
Sitten itket kun oot 16v raskaana ja poikaystäväkin häipyi eikä kiinnosta.
Verta voi tulla alussa ja pitää harrastaa sen verran pitkää esileikki että on kosteutta eikä kuivaan yrittää työntyä.