Vakituisen naiskumppanini suihin ottaminen
Gallupissa kysyttiin naisten suihinotosta heiltä itseltään.
Vastapainoksi toinen gallup miehille, heidän vakituisten naiskumppanien suihin ottamisesta. Jännä nähdä meneekö tulokset palstalaisten kohdalla läheskään samansuuntaiseksi tuloksiltaan.
Lisäkommenteihin voisi laittaa annatko vastaavasti takaisin suuseksiä, orkkuun/esileikiksi. Myös se kiinnostaa koetko seksinne suuseksin osalta tyydyttäväksi.
Kommentit (11)
Ei lainkaan, (operoidut) leuat ei kestä. (Lasken tässä suuseksiksi vain kalun suuhun ottamisen, en nuoleskelua, jota ei kyllä myöskään ihan hirveästi tule, eikä se itsestänikään niin kummoista ole.)
Esileikkeihin kuuluu aina pitkä antamani suuseksisessio, tykkään antaa itse. Tyytyväinen olen niin kauan kuin itse saan nuolla, ja jos hän ei kerran voi niin sitten ei voi, seksielämä on kokonaisuutena erittäin tyydyttävää ilman suikkareitakin. En eläessäni ole saanut kunnollista, pitkää suihinottoa, saati loppuun asti, enkä tule koskaan saamaankaan, ja olen aivan ok sen faktan kanssa.
Useammin kuin kerran kuussa. Itse nuolen aina joka kerta ja 99% kerroista orkkuun asti, ennen naintia. Sekin 1% ei orkku jostain syystä ole tullakseen.
M62
Äh, vastasinkin siihen toiseen ketjuun, kun en huomannut tätä.
Useita kertoja viikossa on kuitenkin vastaukseni. En yleensä osaa sanoa, minne lasti menee, koska siinä vaiheessa silmäni ovat kiinni ja huudan nautinnosta.
En kyllä suostuisikaan suhteeseen, jossa suihinottoja ei tapahtuisi usein.
Ei koskaan,
Syystä että hänen ex pakotti ottamaan suuhun ja painoi kalua väkisin suuhun
Vierailija kirjoitti:
Ei koskaan,
Syystä että hänen ex pakotti ottamaan suuhun ja painoi kalua väkisin suuhun
Eikö ole kurjaa, että sinä joudut kärsimään välillisesti kumppanisi eksän sikailuista?
Useammin tai kerran viikossa. Vaimo ottaa suihin loppuun asti ja nielee aina.
Suuseksiä ei harrasteta toisinpäin.
Koen seksin suuseksin osalta hyvin tyydyttäväksi.
Vierailija kirjoitti:
Ei koskaan,
Syystä että hänen ex pakotti ottamaan suuhun ja painoi kalua väkisin suuhun
Tuohan on väkivaltaa, ei seksiä.
Vierailija kirjoitti:
Useammin tai kerran viikossa. Vaimo ottaa suihin loppuun asti ja nielee aina.
Suuseksiä ei harrasteta toisinpäin.
Koen seksin suuseksin osalta hyvin tyydyttäväksi.
Eikö vaimo halua?
Meillä ei nainen ole koskaan ottanut suihin.
Mikä merkitys tuolla nielemisellä on? Luulisi, että on suht sama nieleekö vai ei.
Useammin kuin kerran viikossa pitkään, mutten laukea suuhun. Yleensä haluan tulla sisään ja siitä vaimokin pitää. Noin kerran viikossa suikkari loppuun asti. Ei niele, on niellyt kerran. Itse nuolen vaimoa n. 90 % kerroista, lähes aina hän saa orgasmin ennen minua, joskus yhtä aikaa. Olen sika enkä jaksa omani jälkeen.