Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Heidi Hautalla bisneksiä Helvetin Enkeleiden kanssa

Vierailija
26.03.2013 |

No just. Harmaan talouden ryhmän jäsen. Ministeri. Jep, jep.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013032616827547_uu.shtml

Ei mitään syytä erota, eihän ?.

Tällainen ministeri ei sitten löytänyt vaikka Keltaisilta Sivuilta rehellistä suomalaista yritystä remontin tekoon vaan piti saada se halvin ja tod. näk. rikollisin.

Kiitos Heidi rikollisliigan tukemisesta !

 

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
26.03.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Heidi voi aina näytellä tyhmää ja sanoa, että hän ei ole tiennyt perheensä asioista mitään eli mies on hoitanut kaiken ja hän on vaan pitänyt korvat kiinni. Minusta on hyvä, että tuollainen idiootti jatkaa vihreissä, syö lopunkin uskottavuuden varsin tehokkaasti.

Vierailija
2/4 |
26.03.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Käsittämätöntä. Sattuuhan sitä erehdyksiä ihmisille mutta ministerin pitäisi kyllä olla vähän tarkempi. Mutta mitä isoiset edellä sitä pienet perässä. Koko harmaantalouden vastaisen työryhmän voi lopettaa. Nykyään voi tosiaan puhua enemminkin vihreästä taloudesta, kuten Sanna Ukkola kolumnissaan sanoo.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
26.03.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Veikkaan, että pian löytyy Vihreiltä hamppu ym. viljelmiä, joiden markkinoinnin ja myynnin hoitaa... mitäs arvaatte ?. Lisäksi Heidin yhteyksistä löytyvä Kavkaz-sivusto liittyy myös Al Quaida:an piiriin. 

Sehän nyt aina tiedetty, että viherhipit ja vasurit symppaa tällaisia terroristeja, mutta ei sentään sellaista ministeriä Suomessa tarvita eikä saa olla. 

Vierailija
4/4 |
26.03.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

kannattaisiko erota heidi??

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi kuusi