Hirvittää katsella aamu-tv:n minni hiiri-juontajan jalkoja ja tuskaista kiemurtelua
Pistäisi nyt jumalauta hyvät kengät jalkaan niin ai tarvitsis sätkytellä piikkikoroissaan. Äly hoi älä jätä.
Kommentit (6)
No se istuu siinä sofalla ja heiluttelee stilettejään, niin helppo suoritus.
Mutta kyllä ärsytti se entiedänimeä joku akka kun ensi kertaa näin ohjelman vuonna niilo...
AAmu tv oli nimi ja se mainos alussa.
Punaiset stiletit mainosvideossa, oksentaa meinasin 😯
Halusivat ja saivat huomiota, verta, eli onnistuivat kyllä.
Vierailija kirjoitti:
Saman huomannut. Miksi noilla juontajilla on aina nykyään tollaset järkkykengät. Onko miespomot vaatineet sitä, vai ihanko huvikseen ovat masokisteja.
Huomaa että Ylellä tuli yhtäkkiä toi trendi muutama vuosi sitten, yhtäkkiä kaikki naistoimittajat oli piikkien päällä.Surullista.
Koska eivät enää istu pöydän takana?
Vierailija kirjoitti:
No se istuu siinä sofalla ja heiluttelee stilettejään, niin helppo suoritus.
Mutta kyllä ärsytti se entiedänimeä joku akka kun ensi kertaa näin ohjelman vuonna niilo...AAmu tv oli nimi ja se mainos alussa.
Punaiset stiletit mainosvideossa, oksentaa meinasin 😯Halusivat ja saivat huomiota, verta, eli onnistuivat kyllä.
Täh ...?
SAivat huomiota ohjelmalleen silloin, kun aamutv alkoi, kun oli niin jäätävän tökerö insertti ohjelman alussa.
Täydensi kuvaa tää liioitellun kanajuontajan ilmestyminen, toooooood vanhanaikaista ja mautonta, vailla ideaa.
Haamukirjoittaja 2 😁
Miksi nämä uutisankkurit ja muut etenkin uutistoimituksen naistoimittajat (+ säätieteilijät) pukeutuvat aina kuin olisivat menossa juhlimaan? Kampaus ja meikki viimeisen päälle, joka päivä uudet vaatteet, jalassa 15 cm piikkikorot??? Malli on tietysti kopioitu ulkomailta, mutta silti, vähempikin tälläys riittäisi.
Saman huomannut. Miksi noilla juontajilla on aina nykyään tollaset järkkykengät. Onko miespomot vaatineet sitä, vai ihanko huvikseen ovat masokisteja.
Huomaa että Ylellä tuli yhtäkkiä toi trendi muutama vuosi sitten, yhtäkkiä kaikki naistoimittajat oli piikkien päällä.
Surullista.