Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tämä ei ole trolli

Vierailija
31.08.2018 |

Eilen tein yksityiskohtaisia suunnitelmia oman henkeni riistämisestä, mutta tänä aamuna elämä tuntuu oikein upealta ja näen tulevaisuuteni hyvinkin valoisana.

Minulla on todettu epävakaa persoonallisuus, joten onhan tälle ailahtelevaisuudelle syynsä, mutta mitä hittoa elämästä voi realistisesti ajatellen tulla, jos fiilikset heilahtelevat vakavasta itsetuhoisuudesta tuonne maailman huipulle ilman ennakkovaroitusta?

Ihana tämä persoonallisuushäiriö. Olen 27-vuotias mies ja minulla on tyttöystävä; lapsen hankkimisesta olemme puhuneet, mutta olemme sen verran vastuullisia, että kyseistä suunnitelmaa emme aio toteuttaa ennen kuin me molemmat olemme mieliltämme hieman tasapainottuneet (olemme mt-kuntoutujia; molemmilla järki pelaa, mutta tunnepuolella viiraa ja pahasti).

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
31.08.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tsemppiä. Kai saat jotain terapiaa? 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yksi kaksi