kamalia kokemuksia narsistinaisista
Narsismi miellettään usein miehiin, auervaarat ovat miehiä. Ei aina. Tää Paulin tarina on hyvä osoitus siitä, eikä tässä nyt haluta viritellä mitään misogyniakeskustelua. Tyyppioireet ovat samat niin naisilla kuin miehillä, mutta harvemmin miehet tunnistavat niitä, tai en ainakaan usko. Onneksi tää Pale tunnisti.
https://hymy.fi/uutiset/pettava-ja-narsistinen-tyttoystava-oli-vieda-pa…
Kommentit (8)
:D Mielestäni nainen vaikutti sellaiselta, että ihan oma vikansa, että katseli hommaa alkua pitemmälle. "Halusi "ei alle" karaatin sormuksen, olin "äimänä"". Lol.
Kuulosti aika perus av-palstamammalta.
Vierailija kirjoitti:
KErran tunsin yhden enkelinnäköisen narsistin. Ihan sika muija. Ja kaikki uskoi sitä koska se oli niin kaunis söpö ja viaton.599
Ex on justiinsa tuollainen. Våhän räpsyttää silmiään ja puhuu miellyttävästi niin kaikki on sulaa vahaa. Myös naiset. On niin pieni ja herttainen luonteeltaan. Todellisuus kaikkea muuta. Sillä on niin paljon paskaa elämässään että ihmiset järkyttyisivät jos tietäisivät hänen käytöksensä ja tekonsa.
Mitä lollottelija tarkoitit sillä karaatin sormukselle nauramisella? Ei avautunut
Jättäsin tollasen eka iltana. Tyhmä muia.
KErran tunsin yhden enkelinnäköisen narsistin. Ihan sika muija. Ja kaikki uskoi sitä koska se oli niin kaunis söpö ja viaton.599