Mitä se vaatii että näyttää hyvältä viiskymppiseksi asti
Mieheltä? Naiselta?
Siis sellaiselta että on oikeasti hyvännäköinen eikä vain ikäisekseen. Tiedän että se on mahdollista, olen nähnyt omin silmin!!
Kommentit (24)
Jos on hyvät geenit ei tarvitse muuta.
Hyvät geenit,riittävästi lepoa ja liikuntaa,terveellinen ruokavalio,ei tupakkaa,ja alkoholia vaan vähän.
sano yksikin hyvännäköinen viisikymppinen julkkis.
Hyvät geenit ja kohtuulliset elämäntavat.
Vierailija kirjoitti:
sano yksikin hyvännäköinen viisikymppinen julkkis.
Helena Lindgren on vissiin liian vanha, kun on jo kuuskyt. :D
Tiedän yhden. Ammattiurheilija entinen ja nykyinen ammattikin liikunnallinen. Elintavoista en muuten tiedä.
mä en sanoisi Helena Lindgreniä mitenkään erityisen kauniiksi, on hyvännäköinen mutta se siitä
Baba Lybeck.
Jo kolmenkympin jälkeen miehen vatsakumpu alkaa jo vaikuttamaan. Kaikkeen.
Paljon olutta, tupakkaa yms. Olen vissiin etanolilla säilytetty:D Olen oikeasti nuoremman näköinen, mutta vissiiin ne geenit.
Ajanmukainen pukeutuminen auttaa paljon.
kauneudenhoito, ihonhoito, ruokavalio, kampaus vaatteet Käytös jne kaikki vaikuttaa siihen kuinka viehättävältä ihminen vaikuttaa. oli ikä mikä tahansa. on varmaan erikoista, mutta mielestäni monet vanhemmat ihmiset ovat hyvin viehättäviä, ei seksuaalisesti siis
Tärkeimmät asiat ovat geenit ja se, että suojaa ihoaan UV-säteiltä.
Sitten tietysti terveet elämäntavat vaikuttavat jonkun verran. Sitten se, ettei joutuisi elämässään kokemaan stressiä, surua eikä sairautta.
Vierailija kirjoitti:
sano yksikin hyvännäköinen viisikymppinen julkkis.
Jennifer Lopez
Jatkoa -16-
Terveet elämäntavat, tarkennan että se tarkoittaa ei alkoholia eikä tupakkaa. Kala-kasvi tyyppinen ruokavalio.
Ja jos haluaa säilyä kasvoista hyvännköisenä, ei täytteitä, botoxia, eikä kiristyksiä eikä hamsterin poskitäytteitä.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
sano yksikin hyvännäköinen viisikymppinen julkkis.
Jennifer Lopez
no siinä onkin täydelliset geenit voittanut geenilotossa, olisiko plastiikkakirurgilla myös asiaan osuutta? Rahaa ja geenit ja se ettei ole edes vielä 50v
Geeneihin ei voi vaikutta joten mitä voi tehdä itse? Ja varsinkin mitä voi tehdä kun nyt neljäkymppisenä on jotenkin rupsahtanut hetkessä. Aurinkoa en ole ottamalla ottanut enää vuosiin, alkoholikin jäi kokonaan pari vuotta sitten samoin tupakointi. Nykyisin ulkoilen paljon (aina sk 30, usein myös lippis) juon vettä ja jumppailen kotona.
Urheilullinen elämäntapa, terveelliset syömistottumukset, ei tupakkaa, hyvät geenit.