Muuttuuko luonteesi / käytöksesi silloin, kun olet oikein hoikassa kunnossa?
Itse voin myöntää, että olen paljon itsevarmempi. Flirttailen, vitsailen, nauran, olen enemmän elossa enkä piilottele itseäni. Olen myös seksuaalisempi.
Kommentit (10)
Minäkin olen itsevarmempi, jolloin olo on parempi, mutta käyttäytymiseni ei itsevarmuuden osalta silti muutu merkittävästi, koska epäitsevarmanakin feikkaan. Hoikkana olen kuitenkin iloisempi (ulkomuotoni suhteen) ja olo on tietysti kevyempi.
Muuttui kun sain tissit ja reidet.
Myös aivot toimivat kirkkaammin.
Läkinä ollessa ei kiinnosta muu, kuin syöminen ja löhöily.
En ole koskaan tuntenut olevani niin arvoton kuin hoikimmillani jolloin joka toinen vastaantuleva mies halusi panemaan. Siitä syystä inhoan miehiä.
Vaikea sanoa kun olen ollut koko elämäni hoikka. Voin vain kuvitella että käytös ja pukeutuminen muuttuisi tosi paljon jos jostain kumman syystä lihoisin.
Kun sain laihdutettu 15 kiloa ja viimein olin tyytyväinen otseeni, uusin koko vaatevaraston. Lihavana en välittänyt niin vaatteista koska ajattelin ettei läskin päällä mikään näytä hyvältä kuitenkaan. Itsevarmuus on kohonnut huimasti.
Muuttuu, huonompaan suuntaan. Otan baarista seksiseuraa, mikä on varatulle huono juttu.
Huonompaan suuntaan. Olen muka itsevarma, oikeasti jotenkin tyrkky vaikka en haluaisi. Tarkastelen itseäni ja mietin kehoani liikaa, sanon herkästi ei herkuille ja menoille, kun mieli haluaa "lisää".
Toisaalta pulleana olen epävarma, ärtynyt, en halua lähteä mihinkään.
Onneksi painoni ei ole pitkään aikaan enää merkittävästi heitellyt.
Kyllä. Olin oma iloinen itseni hoikkana ja terveenä. Lihoin takas ja nyt makaan vaan masentuneena yksin.Ei ole miestä,enkä tässä kunnossa saa sellaista kuin haluaisin. Eipä auta kuin laihduttaa.
no joo, enää 99 ongelmaa 100 sijaan.