Apuja, onko kellään kokemusta BH Cosmetics -nettikaupasta??
Onko joku tilannut tuolta joskus? Miten on onnistunut? Miten toimitus tapahtuu tai maksu?
Haluaisin tilata muutaman meikkipaletin joita ei taida muualta saada, mutta mietityttää kannattaako tuolta tilata. Nyt olisi tarjoushinnalla muutama tuote mitä olen pitkään katsellut.
Kommentit (4)
Ainakaan mitään ilmaista toimitusta et saa ulkomaille, koska tilaat jenkeistä. Lisäksi jos menee tilaus yli 20-30 euroa, tulee tullimaksut päälle. Jos jotain voit tilata eurooppalaisista nettikaupoista niin ei kannata tilata jenkeistä. Näin nyrkkisääntönä.
Tuosta en tiedä, mutta kiinnostaisi onko kellään kokemusta Marc Jacobs - meikeistä, joilla Adele meikattu?
En muista yksityiskohtia, mutta kerran tilasin ja kaikki sujui ihan ongelmitta. Tilasin pari palettia ja hintataisi jäädä sen verran matalaksi ettei tullut alvejakaan. Palettien laatu ihan hyvä.
Tilasin joskus, oli hyviä tuotteita hintaansa nähden. Tietysti tulee tullimaksut lisäksi kun jenkeistä tilaa, mutta ei se nyt paljoa ole. Suosittelen.