Veljen tyttöystävä ihastunut minuun!??!!
Eli siis, olen 28-vuotias mies ja sinkku. Veljeni tyttöystävä on todella kaunis ja seksikäs. En silti ikimaailmassa harrastaisi seksiä hänen kanssaan, en voisi tehdä sitä veljelleni.
Ongelma on nyt siinä, että tää tyttöystävä laittelee mulle rivoja viestejä, flirttailee, ja yrittää kaikin keinoin päästä lähelleni. (Kaikki tämä siis salaa veljeltäni)
Kerronko tästä hänelle? Vai olenko tälle naiselle n.s. toinen mies, vaikka asia satuttaisi veljeäni, jos paljastuisi. Mitä te tekisitte?
Kommentit (10)
Et puutu mitenkään et vastas viesteihin mitään,onpa veljelläsi törkeä tyttöystävä
Mun miehen veli kiusaantui kun luuli mun kaverillisuutta flirtiksi. Ärsytti niin etten enää välitä koko tyypistä.
Kolmen kimppa? Itse panisin naista kunnolla veljen ollessa samassa huoneessa katsomassa ja runkkaamassa.
Näytä viestit veljellesi ja kysy miksi sen tyttöystävä laittaa sulle sellaisia.
Pane sitä kuten kilttimies jonka jälkeen nainen tajuaa ettet oo kunnon mies joten haluaa ainoastaan veljeäs.
Paras lahja sun veljelles ikinä!
Sano sille että oot sivari. Naiset vihaa sitä että miehellä ei ole koulutusta murhaamiseen.
Vierailija kirjoitti:
Sano sille että oot sivari. Naiset vihaa sitä että miehellä ei ole koulutusta murhaamiseen.
Totta, en kyllä ymmärrä miksi.
Tottakai kerrot veljellesi.