Kilttimies ja tarina miten tyttöystävä petti
Laitoin naiseni aina etu sijalle. Minä syötin ja vaatetin tämän naisen, oli kattokin pään päällä. Olisin repinyt hänelle vaikka tähdetkin taivaalta jos se olisi mahdollista. Kaikki ne ''rakastan sinua'' sanoin turhaan. Tein 12h työ päiviä kivilouhoksella. Työ oli raskasta ja likaista. Työpäivän aikana mielessäni oli vain naiseni ja miten kohta pääsen hänen luokseen, rakkaani luokse, mielitettyni luokse.
Oli syys perjantai. Pomo ilmoitti, että voin lähteä 3h aikaisemmin tänään. Mietin heti mikä oiva tilanne yllättää naiseni herkku illallisella. Hain kaupasta tarpeet ja vielä alkoon ostamaan viintä. Kun ajoin autollani kotiin mietin miten kiva ilta meillä tulee. Avasin oven hiljaa tarkoituksena päästä yllättämään kultani. Hiivin hiljaa eteisessä, kurkkasin keittiöön ja olkkariin, mutta kaikkialla oli tyhjää. Eikö kultani pikkulintuni ole kotona. Laskin ostokset maahan ja samalla kuulin outoa ääntä. Se kuulosti ihan kuin joku läpsisi porsaan fileeseen mausteita. Se kuului makuhuoneesta. Tunsin miten pala nousi kurkkuun, jalkoja heikotti, oli vaikea hengittää, pyörrytti.. Laitoin käden oven kahvalle ja avasin oven. Se näky minkä minä näin sitä ei pitäisi nähdä kenenkään. Naiseni oli takapuoli pystyssä sängyssä, minun sängyssäni ja hänen kimpussaan äherti tatuoitu iso lihaksikas siilitukkainen mies, jännämies. Tunsin kuinka kyyneleet tulivat silmiini ja huusin mitä täällä tapahtuu! Naiseni pomppasi pystyyn ja alkoi samantien itku hänelläkin ja anteeksi pyytäminen. Hän väitti tätä väärinkäsitykseksi. Jännämies ei sanonut mitään, hän istui sängylle ja rullasi kondoomia pois peniksestään samalla katsoen minua suoraan silmiin hymyillen. Tunsin suurta inhoa ja vihaa häntä kohtaan. Hänen lihaksikkaita ja suonekkaita käsivarsiaan koristi tribaali kuviot. Lähdin poistumaan asunnosta ja naiseni roikkui käsivarressani. Riuhtaisin käteni irti ja menin autooni istumaan. Lähdin renkaat sutien pihasta ja radiosta tuli George Michaelin Careless Whisper
Kommentit (45)
Tää oli nyt niin kieli poskessa tarinoitu, että en voi kuin onnitella! Erityisesti ne 12 tunnin työpäivät kivilouhoksella sai sympatiani heräämään. 😉
Ja nämä 80-90-luvun vaihteen tapahtumat vaivaavat edelleen? Olisiko aika jatkaa eteenpäin?
Tässä olisi ollut enemmän potkua, jos olisit kuvaillut vielä sitä, miten kesät talvet hiihdit molemmat suunnat ylämäkeen yhdellä suksella ilman sauvoja töihin ja takaisin. Unohtamatta sitä, että naisesi nukkuessa käytit aikasi löytöeläinten pelastamiseen. Lisäksi olisit voinut kuvailla naisesi ja jännämiehen nykyisestä, rakkauden ja seksintäyteisestä elämästä.
3/5
Mies 29v plus 1v miettii kirjoitti:
Yhdys sanat ja kappale jako.
Sama rupesi minuakin heti ärsyttämään. Sietääkin noin huonosti kirjoittavan tulla petetyksi.
Ainoa oikea loppuratkaisu on ruveta ryyppäämään!
Oikeastaan mitä sitä naisella, rupeaa vaan suoraan juopoksi.
Vierailija kirjoitti:
Ainoa oikea loppuratkaisu on ruveta ryyppäämään!
Oikeastaan mitä sitä naisella, rupeaa vaan suoraan juopoksi.
Näino, ilman mitään tommosia välivaiheita!
Olisit voinut kuvata aktia vähän tarkemmin.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Ainoa oikea loppuratkaisu on ruveta ryyppäämään!
Oikeastaan mitä sitä naisella, rupeaa vaan suoraan juopoksi.
Näino, ilman mitään tommosia välivaiheita!
Bonuksena silloin kaikki olisi yhteiskunnan syytä.
Tämä oli hyvä tarina =) Melkein ainesta elokuvaksi. Hyvä, jatka samaan malliin!
Ja kaikki vain naisen takia, yhden naisen takia, joka ei ollutkaan arvoisesi? Olisit voinut valita toisinkin sen jatkon.
Sääliksi käy niin pikkukikkelimiestä
Voisit kirjottaa sellasen novellikokoelman näitä sun satuja :)
1/5 sillä seksiä. Muuten huono. Yhdyssanaprovoilu on jo vähän lässähtänyt juttu
Tämä on tositapahtuma. Yhdyssanavirheet johtuvat näppäimistön ongelmista.
Ap.
Voi sinua kilttimies. Väärin valitsit. Mikset ajatellut, mitä väriä ja vaihtelua jännämiehen olemassaolo pystyi parisuhteeseesi hetkellisesti tuomaan? Mikset kääntänyt uhkaa mahdollisuudeksi ja asiaa omaksi voitoksesi? Ollut tilanteen herra? Ottanut ohjia käsiisi? Määritellyt pelisäännöt?
Kuinka paljon vapautuneempi naisesi seksuaalisesti olikaan, kiitos jännämiehen. Ja tämä kaikki olisi ollut sinun käytettävissäsi! Olisit voinut kääntää ikävän kuvion itsesi eduksi, monillakin tavoin.
Ei toista ihmistä voi ikinä omistaa täydellisesti, ei seksuaalisesti ainakaan. Salailu ja valehteluhan tuossa se ikävin puoli oli, mutta nythän sekin olisi ollut paljastettu...
Semmoinen satu