Miten lähestyn naapurin 18v naista?
Olen ns. "ylemmän tason mies", eli menestynyt, komea ja pitkä. Asun yksin omakotitalossa ja naapurissa asuu 18v nainen äitinsä kanssa.
Nainen on ihan järjettömän kaunis ja timmi. Olen ihastunut. Nainen on myös katsellut minua. Lauantaina pesin ilman paitaa mersuani, niin tämä nainen tuli pihalle tekemään jotain täysin turhaa kukkien kastelua.. Juteltiin hieman.
Miten vien asian pidemmälle? Suora treffikutsu vai hiljalleen rakennan luottamusta keskustellen?
T: M38
Kommentit (13)
Laita textari että tunnin keikasta olisi luvassa 500 euron palkka. Luonnollisesti työkännykästä!
Olit ehkä ylemmäntason mies 10 vuotta sitten. Ne ajat sulla on jo menneet.
Unohda moiset ajatukset. Keskity mieluummin oman ikäisiisi naisiin.
Älä lähesty teiniä, nelikymppinen pervo. Ei se, että tyttö juuri täysi-ikäistyi, tee hänestä aikuista. Sinun ikäisesi ei ole sopivaa lähestyä häntä. Kokisi sen ahdistavana.
Eikö markkina-arvoteorian perusteella tämä tyttönen lankea samantien syliisi, kun vain siihen viereen menet. Eikö ne naiset juuri niin tee, kun alfa ilmestyy lähistölle? Näin olen tältä palstalta lukenut. Sitten kilttimiehiä vituttaa, kun sinun karvainen perse menee ylös ja alas nuoren ja timmin tytön päällä.
Ehkä se tyttö etsii äidilleen miestä:)
Vai että oikein "ylemmän tason" kome ja pitä mies. Jestas. -Tekstisi Ap - luettuani minulle tulee mielikuva, että aivosi ovat kyllä tippuneet, johonkin, verraten hyvin alas. - Vai eivätkä ne (aivot) saa vain enää happea ja verta siellä ylhäällä ja korvien välissä käy vain tuuli.
Tuo viesti ei ollut miehen lähettämä, tai sitten kyseessä homo..
Tutkikaapa kirjoitustapaa, ihan tyttölapsen kirjoitustyyli. Aikuinen lisäksi tietää ettei 18v ole nainen vielä aikoihin.
Juu, ei se ainakaan mikään "ylemmän tason miehen" kirjoitus ole.
Kai nyt YTMin pitäisi nuo lähestymisasiat tietää kysymättä muilta.
*yrpä pystyssä ja livot kielellä.