en ole koskaan saanut nykyisen mieheni kanssa orgasmia
Hän ei vain osaa,yhdessä oltu 3v.
Ihan sama mitä pyydän niin hän ei suostu eri asentoihin eikä koskettelemaan minua. Itse annan suu hoitoa ja olisin valmis mihin vain mutta mies ei. Kyllästyttää. Kaipaan tajunnan räjäyttävää orgasmia.
Kommentit (6)
no voi hitto!
Estynyt mies, jo on aikoihin eletty. Ala Dominaksi isolla D:llä.
No en minäkään, mutta enpä syyllistä siitä toista. Teillä ei vain kemiat toimi, jos ne toimii, niin sä saisit.
Vetäisepä piiskalla perseelle ja kerro mitä haluat. Jos ei aktiivisuus siitä parane, hanki uusi mies. Älä tuhlaa elämääsi laiskuriin.
Kuullostaa perin itsekkäältä. Jos mies ei halua tehdä asioita jotka sinusta tuntuvat hyvältä edes pyynnöstä niin on aika vaihtaa miestä. Kerro tämä miehelle ja anna hänelle tilaisuus muuttua. Jos ei sittenkään muutu niin vaihtoon, sillä epäitsekkäitä miehiäkin löytyy runsaasti.
en minäkään