Paljonko teillä menee kissanruokaan/kk?

Vierailija

Meillä on 3 kissaa, joista 2 on isoa kollia ja 1 neitikissa. Laskin just, että ainakin talvella menee n.80€ . Jokainen syö 2 annospussia/pvä. Muropaketti kestää n. 4 päivää.

Kommentit (3)

Tämä kenttä pitää täyttää jotta oikeat käyttäjät erottuvat boteista.

Uusimmat

Suosituimmat

Uusimmat

Suosituimmat