kimppa nainti
Olen 45 nainen avoliitossa.seksielämä ihan ok muta tekis mieli saada kahta miestä yhtäaikaa mutta miten ois hyvä konsti ehdottaa asiaa kumppanille.vai pitääkö siitä vain haaveilla
Kommentit (6)
Ei kannata edes silloin, kun molemmat sitä haluavat. Vaatii mieheltä erittäin hyvää itsetuntoa olla tulematta mustasukkaiseksi tuollaisessa tilanteessa. Vaikka kuinka itselleen vakuuttaa että asia on OK niin se ei riitä. Liian monella nousee mustasukkaisuus jossakin vaiheessa pintaan ja sitten liitto hajoaa.
Double penetration kahdestaan onnistuu sillai että sulla on dildo kiinnitettynä sopivasti vaikkapa imukupilla seinään anaalissasi samaan aikaan kun mies ottaa sut edestäpäin.
Itse parisuhteessa oleva mies ja olemme naiseni kanssa suunitelleet tuollaista kimppa nautintoa ja sitten jossakin vaiheessa kaksi naista ja minä.
Kimpassa vaan pitää pystyä ajatteleen että se on suurta nautintoa ja kokemusten saantia, ei rakkautta sitä kolmatta kohtaa.
Ei kannata omaa miestä sotkea asiaan.
Parasta tulee, kun lähdet risteilemään ja pyydät pari innokasta nuorta miestä hyttiisi. Tai työporukasta löytyy aina pelimiehiä, joiden kanssa työmatkalla baariin, jatkoille ja sitten pyydät driksulle huoneeseesi, suihkuun tarviit selänpesijän tai mieluummin kax jne.
Katja sitten sallii myös miehelleen pettämisen.
Katja-38v kirjoitti:
Ei kannata omaa miestä sotkea asiaan.
Parasta tulee, kun lähdet risteilemään ja pyydät pari innokasta nuorta miestä hyttiisi. Tai työporukasta löytyy aina pelimiehiä, joiden kanssa työmatkalla baariin, jatkoille ja sitten pyydät driksulle huoneeseesi, suihkuun tarviit selänpesijän tai mieluummin kax jne.
Tuon takia naista ei koskaan päästetä risteilylle tai yön yli kestävälle työmatkalle ellei kyseessä ole vapaa suhde. Joku sitten tähän toteaa: "Vai ei päästetä. Miten aikuinen ihminen voi määrätä toisen aikuisen menoista?" Ja siihen vastaan, että niin kauan kuin en elä ns. "vapaassa suhteessa", risteily ja muut ilman puolisoa tapahtuvat (pettämiselle altistavat) reissut jätetään minimiin.
Haaveile.Todennäkoisesti liitto hajois.Mustasukkasuuteen miehes jäis paitsiolle ja omatunto kärsis loppuelämän.Koettakaa keksiä jotai muuta.Esim skype seksiä.Missä ois sit niinku 2 m ja sinä.