Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Sähköpostin vakoilu

MrsSmith
02.11.2015 |

Miten on mahdollista, että mieheni tietää sähköpostini sisällön aika tarkasti vaikka salasana on minun hallussani ja vaihdan sen melko usein? Hän tiesi tarkkaan yhdestä sähköpostista, koska sen sain, mikä sen sisältö oli, vaikka en ole hänelle siitä mitään sanonut. Kysyttäessä hän vain sanoi, että olen itse asiasta maininnut. Onko puhelimessani jokin vakoiluohjelma tai muu vastaava?

 

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
02.11.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

... ja sanotaan nyt vielä, että kyseessä ei ole mikään kolmas pyörä tai muu vanha fraasi. Asia koski vain lainatarjousta, joka minun piti ottaa ilman, että mieheni saa siitä tietää.

 

Vierailija
2/3 |
02.11.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Veikkaan, että haittaohjelma tai MITM.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
02.11.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voit olla varma, että on. Sinua vakoillaan. On muitakin kuin Kuola-Pappa ikkunasi takana iltaisin. Hän luulee, ettei häntä ole havaittu, mutta todellakin on jo monen toimesta. Tuntee varmaan miehesi ja on neuvonut tälle kikat.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä seitsemän neljä