Kuinka monelta jäi hääyönä sänkyhommat väliin?
Vähän noloa myöntää, mutta me oltiin niin sairaan väsyneitä päivän juhlinnasta, että kun päästiin hotellihuoneeseen, nukahdettiin lähes heti. Eikä alkoholilla ollut edes osaa asiassa.
Kommentit (16)
Lapsemme piti huolen siitä ettei hääyötä vietetty perinteiseen tyyliin ;) Toinen oli niin rasittunut päivästä että heräili pitkin yötä ja huuteli toista tuntia putkeen.. :( No aamulla sitten otettiin ns.vahinko takaisin ;D
mutta silti riitti energiaa vielä peppuseksiinkin! :)
Häät ja kuukauden vanhan vauvamme ristiäiset olivat samalla kertaa. Siinä vaiheessa kun kotiin päästiin, kello oli vaikka mitä ja vauva nälkäinen kuin mikäkin! Ja eipä kyllä muutenkaan vielä siinä vaiheessa olisi onnistunut, koska paikat eivät olleet täysin synnytyksestä vielä parantuneet...
aamulla tuotiin meidän vauva takas meille joten jäi aamullakin väliin. Mut onhan sitä aikaa....
Meillä oli todistajat yötä eikä ovettomassa kaksiossa tullut mieleen alkaa sekstailla. Oltiin sitä paitsi otettu jo ennakkosa muutenkin minkä mun mahasta näki. ;)
Eikö voi vain sanoa, että rakasteltiin, ilman erittelyä mihin aukkoon.
Sitäpaitsi oksettava persereiän pentraatio operaatio tuskin on " rakstelua" tosi romantista nussia toista perseeseen, yäääääk.
Juhlien jälkeen sitä on vaan niin poikki, ettei lemmiskelyt kiinnosta. Aamulla sitten hyvinnukutun yön jälkeen piti sitten kerran oikein RRrakastella, kun kerran naimisiin oltiin päästy. ;)
repertuaari, suihin,anaaliin ja pimpsaan
Eläinseksi on rikos Suomessa. Kohta olet pulassa sinä ällöttävä eläimiinsekaantuja!
Oltiin niin väsyneitä, että ei jaksanut. Mies on tuosta ollut jälkeenpäin pahoillaan, ja kyllä se vähän on harmittanu minuakin, mutta onhan meillä aikaa kikkiä mielinmäärin koko ikämme =)
Eihän viestissä edes sanottu mitään eläimiin sekaantumisesta. Käytettiin vuohia mihin??? Hahaa pitää ilmoittaa naapurin kuttu-kasvattaja poliisille niillä oli nimittäin ruseteilla koristeltu kantakirja emäkuttu maskottina häissä!!
Hirveä haloo tuosta anaaliseksistä.
terv. 18
Mutta me saatiin olla hääyöstä alkaen 10 päivää kahdestaan hotellissa, ja ehdittiin kyllä kompensoida...
Ja käytettiin koko verme-repertuaaria. Huntu lensi vittuun jo kynnyksenylityksen jälkeen ja laitoin poliisin asun päälle ja ei muuta ku ukolle pamppua hanuriin. Bestman ja kaaso tuli myös jossain välissä alakerrasta ja harrastettiin nelistään anaaliseksiä.
kun touhuttiin suihkussa =)