Täähän on kiva palsta...
... kun täällä on yölläkin porukkaa ja paljon kaikenlaisia aiheita.
Ihanaa päästä keskustelemaan! Kiitos että olette täällä te tuntemattomat ystävät!
t. upouusi av-läinen
Kommentit (10)
...Huomaat sitten kyllä ajan kanssa:)
Tervetuloa vaan joukkoon,
varaudu siihen, että täällä kuluu tovi jos toinenkin...
PS. Nyt pakko mennä nukkumaan
Täälä kaikki on rikkaita, hyvinvoivia, vihkisormus maksoi 3500 euroa, ovat päällikkötasoisessa työssä josta saa paaaaaljon palkkaa, kotona hoitamassa ikuisesti lapsia, imettänyt lapsia kouluikään saakka, kestovaippailijoita, mies akateeminen ja yrittäjä ja osallistuu tasa-arvoisesti kodin siivoukseen, pyykkäämiseen, ruuan laittoon ja lastenhoitoon, kaikki ovat nuoria, kauniita ja hoikkia ja muodikkaita.
Kaikki asuvat Espoossa uudessa rivitalo-osakkeessa tai muualla uudessa omakotitalossa. Itse äidit tietävät kaiken kasvatuksesta ja osaavat kasvattaa lapsiaan täydellisesti. Lapset kaikki tietenkin kilttejä, sivistyneitä, lukevia (eivat pelaa tietokoneella tai katso videoita) vaan ulkoilevat ulkona joka päivä 4 tuntia.
Näin alkuun. Että tällaisia äitejä täällä pruukaa olemaan. ;)
Ja kypärämyssyjä ei käytetä, koska ne on rumia, vain somat hatut kelpaa!
Hei sulle aloittelija!
Muista että ei ole äitiyttä ilman Reimatec-pukuja!!! Ja pipot ja rukkaset samaa linjaa. (ettei tarvii sit sun häpeillä...)
Huh, jo helpotti, säikähdin jo, että et pääsisi tästä tiedosta osalliseksi.'
Kiitos muistutuksesta
älkää ny pelotelko ap:tä pois.
Nimettömiä ku ollaan, niin kaikkea mahtuu sekaan, mutta itse voi yrittää pitää tasoa yllä.
Kivointa täällä on, kun voi kysyä tyhmiäkin kysymyksiä, ilman että loppuiäksi leimaantuu toopeksi.
Odotas kun saat ekat haukut. ;)