Joko on raketit ostettu? meillä meni 90 euroa!
Kommentit (11)
hinnasta ei tietoa, paha arvaus jotakin 100¿ kieppeissä.
meillä ainakin raketit on olleet jo monta vuotta miehen ja lasten oma juttu. esikoinen odottaa uutta vuotta lähes yhtä paljon kun jouluakin.
raketteja 90 eurolla. Ei se minusta junttia tee. Jos mulla on rahaa millä ostaa niin miksi en saisi laittaa sitä raketteihin?
sillon kun ei ollu rahaa enkä velaksi viittiny hakea vepsäläiseltä, nyt on tilanne se että edelleenkin on 10 vuotta vanha kirjahylly olohuoneesssa ja tiedätkö mitä: oma talo, auto ja velkaa 0 euroa.
Panostan mieluummin herkkuruokiin ja tinoihin kuin siihen että raha paukkuu raketteina taivaalle ja saastuttaa luontoa.
PS: nuo sata tähteä padat voi nostaa pihamaaltaan omaan roskikseen joten eivät ole sitten naapureiden kiusana roskina... ajattelitkos ap sitä seikkaa ostaessasi noin paljon raketteja????
viestejä piti olla 23. eli näytti 20/23
En ole oikein paukuttelun ystävä, vaikka rahaa siihen olisikin. Mielummin siis jotain muuta.