Mitä mieltä Mari perankoskesta?
Hajotti ilmeisesti hynysen perheen. Tai olihan hynynen mukana siinä. Kiva lapsille siis ex lapsille. Uusia varmaan tehtailevat. Lisäksi käy ex vaimoa sääliksi. Tuo voi sattua kelle vaan.
Kommentit (4)
ne mitään ex-lapsia ole. kyllä ne on yhä edelleen isänsä lapsia. Ja miksi sitä ex-vaimoa pitäisi sääliä? mistä sä tiedät vaikka tämä ratkaisu on sillekin helpotus. Mulle ainakin olis jos ois ollut tuommoinen mies kuin herra Hynynen. ihme porukkaa.
Ja lapset kärsii tai menettää äitinsä. Itse ainakin maaentuisin moisesta ja miettisin mitä vikaa minussa on ja miksi halusi uuden vielä ja enkö riittänyt? Olisi kauheaa lukea lehdistä toisten hehkutusta.
Ap
Jos on jo muut suunnitelmat elämälle, monelle se ero on SUURI helpotus. Ja lapsillakin on oikeus nähdä malli toimivaan parisuhteeseen perheessä, ei riitaisaa, jossa ei enää rakkautta ole.
siis Hynynen halusi toisen naisen. Hynynen hajotti perheensä tietoisesti ja ihan itse.