Idols-Ilkka mokaa joka kerta haastattelussa, kun meinaa olla hauska, mutta onkin vain mukahauska
Kommentit (12)
Vierailija:
Se ei viihdy eikä ole uskottava hauskana miehenä eikä seksisymbolina. Vaivautumista ei vaan voi peittää, kehon kieli paljastaa.
Ala on väärällään kaiken maailman hikipintaisia perseenkeikuttelijoita, ja kysyn vain, mitä hyvää he lopulta saavat aikaseksi. Iloinen, harmiton ja viaton flirtti Ilkalta sujuu kuitenkin hyvin ja hän on parhaimmillaan juuri sellaisena kuin on.
Ja mitä ne teinitytöt siinä näkee, kun eihän se ole milläään tavalla edes hyvännäköinen.
helluntalaisia ja ainakaan heillä ei ole kiellettyä harrastaa esiaviollista seksiä. eiköhän tuo ole niin että ihan ei-uskovatkin voivat siitä kieltäytyä jos haluavat. tiedän myös sellaisia tapauksia. luulen että seiskassa on nyt menneet hieman vanhoillislestadiolaiset ja helluntalaiset sekaisin. ja jos ilkalla on tällainen mielipide tästä asiasta niin se on heti suoraan leimattu uskoon liittyväksi.eihän se tarkoita että jos vanhemmat ovat uskossa niin lapsetkin ovat.
Mieluummin kiltti ja kunnollinen mies lastemme idoliksi kuin joku ällöttävä " mä oon niin pirun HOT" -hölmöilijä.
Ilkka ei ole sellainen, hänen ei tarvitse olla eikä hän yritä olla.
Ilkka on todella passeli idoli edustaessaan vaihtoehtoa (kaikkia ei tarvitse panna eikä läträtä viinan kanssa)!
on eniten pystymetsästä repäisty. Kukaan ehdokas ei ole todella hyvä, ainoa jolla vähän enemmän persoonalisuutta oli Agnes.
Se ei viihdy eikä ole uskottava hauskana miehenä eikä seksisymbolina. Vaivautumista ei vaan voi peittää, kehon kieli paljastaa.
Jos kuuluu seurakuntaan, joka tuomitsee irtosuhteet ja avioliittoa edeltävän seksin, niin miten sitä voisi olla yhtään sinut seksisymbolina, kysyn vaan. Helluntailaisuus on kuitenkin ihan eri asia, kuin joku tavallinen evlut-tekouskis, joka käy nuorteilloissa ja menee sen jälkeen puskapanolle. Todennäköisesti koko mies on vielä neitsyt.
Vierailija: