Onpas taa palsta huono. Lahetin kysymykset yllapidolle etta miks nain on kaynyt (jo viikkoja sitten) mutta eipa ole vastausta tullut
Kommentit (9)
huono puoli on, että asiattomia viestejä ei oteta pois. Niitä on joskus jopa enemmän kuin asiallisia. Sille kai voisitte valvojat tehdä jotain!!??
Bi- ja lesboaiheisiet viestit/seuranhaut
saavat puolestani olla rauhassa.
Valvoja
Nyt ei jaksa tulla tänne kun vaan uusia viestejä samasta aiheesta.
mun mielestä tää palsta on mitä suurinta huvia, ja ne hiukan epäasialliset viestit siellä joukossa - tai ei epäasialliset vaan asian vierestä kirjoitetut enempi hupiviestit on yleensä ihan hauskoja - joskus keskustelut eksyy ihan eri sivupoluille kuin mistä oli alunperin kysymys. Joka päivä pitää vilkaista mitä täällä tapahtuu, ja vieläkö se Sambucakin liekehtii!
[color=red]
-Sαmβucα[color=orange] in flames
sammutusvaahto - ehkä kermavaahto? näin se vaan tämäkin aihe suuntaa uusille... urille...
Aina kun moittii, olisi hyvä perustella kantansa. Perustelut puuttuivat keskustelun aloittajalta mutta ontuivat pahasti myös valvojalla. " Poistan mitä haluan" , jopas valotti ja opasti paljon Vauva-lehden periaatteista. Tekevätköhän lehden toimittajatkin työtään tyylillä " Kirjoitan mitä haluan" .
Mitä valitat?
Vai pitääkö tämäkin poistaa??
Valvoja