Matkailu-Auto
Älkää vaan ostako Caravan Hämeenlinna Matkailu-autoa Myyjät eivät kerro,jos on isompia puutteita
kyseisessä ostoksessa.
Ostin sieltä Matkailu-auton ja muualta ostin sivuteltan ja pöydän ja jakkaroita.
Auton takapäässä oli lukollinen luukku mistä pääsee auton alaosaan.
Avasin tämän ja totesin,että vitut eihän täällä ole edes pohjaa,pelkät mädäntyneet ruosteiset raudat jäljellä eikä yhtään mitään muuta,kaikki puiset pohjan osat oli poistettu varmaankin mädäntyneet niin pahoin,että pohjaa ei ollut yhtään.Myyjä ei helvetissä sanonut asiasta mitään kun ei myöskään sanonut,että autossa ei ole ohjaustehostajaa,tai sitten se oli poistettu.
Auto oli todella mätä jokapuolelta sisätilan ulko rappukin aivan mätä.Yhden naikkosen jalka meni siitä lävitse,kun tuli vaunusta ulos ja oli vielä pieni vauva sylissä.Onneksi ei käynyt pahemmin vähän sääreen tuli veri naarmuja.Kyllä myyjän olisi pitänyt sanoa,että tavaratilassa ei ole yhtään ehjää pohjaa jäljellä.Toisille varoituksena tämä liike Varokaa Varokaa ettei petetä.
Et sitten huomannut mätää pohjaa, kun tarkastit auton läpikotaisin ennen kaupantekoa? Ja ohjaustehostimen puuttuminen jäi kokematta koeajolla?
Tais olla joku 90-luvun alun Fiat Ducato -pohjainen matkailu-viiva-auto!