Miehet!Kuinka moni nauttii rakastelusta imestysrupsahtaneen naisen kanssa?
Kommentit (9)
eivät roiku!ovat edelleen samanlaiset,yhtä kiinteät,pallomaiset kuin ennenkin,mut seksi ei maistu vieläkään mulle;/
kyllä haluttas hyvinki kunhan et liioittelisi sen rupsahtamisan kanssa
Olen aikuinen, perheellinen mies. Meillä on lapsia, joista vanhin on jo yli kahdenkymmenen.
Haluaisin vaimoani, riippumatta siitä, onko hän enää siinä kunnossa kuin joskus oli, itse en ainakaan ole. Kyllä, nuoret naiset ovat kauniita ja miestä biologisella tavalla kiihottavia, mutta oma elämäni huomioon ottaen tuntisin itseni perverssiksi siaksi himoitessani nuorta pimpsaa. Sitä paitsi, ihminen tietää vasta näin nelikymppisenä mistä oikeasti pitää...?
- Mies lopun edeltä, se jonka vieteri napsuu -
Itse olen 20vuotias mies ja nautin kovahti rakastelusta synnyttäneen naisen kanssa silloin rakastelukin on laadukkaampaa.
Itse olen 20vuotias mies ja nautin kovahti rakastelusta synnyttäneen naisen kanssa silloin rakastelukin on laadukkaampaa.
esim. 20-vuotias synnyttänyt vs. synnyttämätön? Äidit on laadukkaampia? Kenties yh:t näkevät enemmän vaivaa, kun eivät ole enää niin haluttuja. Aamulla on pöytä koreana yms.
Jos sulla on huono itsetunto ja se näkyy, niin en nauti.
Kyllä se on se miten itsensä kantaa. En ole löytänyt synnyttämättömistä naisistakaan mitään täydellistä yksilöä. Nykyisellä kihlatullani on 12 v lapsi, enkä osaa sanoa onko synnyttänyt vai ei. Tissit on terhakkaat ja torttu tiukka :)
Se tuskin tekee naisesta huonompaa rakastelijaa jos on imettänyt.Seksuaalisuus on niin paljon muutakin kuin unelma vartalo. Se lähtee sisältä päin.