Poistatko historiatiedot koneestasi käytyäsi av:lla?
Mä poistan, kun en halua että mies näkee mitä olen lukenut / kirjoitellut.
T: nolo mamma
Kommentit (11)
av on vieläpä mun suosikeissa
Mies on mun rakas ja myös mun ystäväni, ei mulla ole mitään salattavaa ja kohta ollaan oltu yksissä 19v.
luen näitä viikonloppuisin myös miehelle ääneen, joten tietää, että käyn täällä.
Aikani luin miehelle ääneen av:ta, mutta nyt se käy itsekin lukemassa. Ja välillä on aivan järkyttynyt :D
ja kirjoitin on auki, kun vaan avaa läppärin.
Meillä on omat koneet. En minäkään tunne tarvetta käydä katsomassa millä sivuilla mies on käynyt. En ole edes laittanut salasanaa omalle käyttikselleni - laitan sen ehkä sitten, jos annan jossain vaiheessa lapsen käyttää yksin häntä varten luomaani käyttäjäprofiilia (todennäköisesti tosin hankitaan hänellekin oma kannettava tietokone).
automaattisesti sivuhistorian, siitä on tullu tapa, alusta lähtien.
kirjoitetut viestit näkyviin. Ne siis löytyvät, kun klikkaa vastaa viestiin ja otsikosta tuplaklikkaa, niin kaikki otsikot näkyvät. Deletoin ne yksi kerrallaan.
Tuskin mun miestä kiinnostaa, mutta silti poistan.
joskus aina poistan kaikki, mutta silloinkin tarkistan mieheltä, onko jotain mitä se tarvii historiasta tai saako sen poistaa.. :) yleensä saa :)
Lueskellaan monesti yhdessä keskusteluja ja vastaan myös hänen nähtensä.. ja jos joku on oikein pysäyttäny, huvittanu, pistäny silmään muutoin, ni kerron ku nään miehen :)
Mies käy täällä itsekin joka ilta, monesti pyytää minuakin seuraksi naureskelemaan teidän jutuille.
Koneellani on myös ihan avoimesti näkyvissä käymiset Youpornissa ja ties missä. A: siksi että meillä on henkilökohtaiset koneet. B: siksi että ei ole mitään salattavaa. Miehen ei tarvitsisi tutkia konettani saadakseen selville em. asiat, tietää muutenkin.