Miksi en ymmärrä Brad Pittin lumovoimaa?
Kertokaa, mikä Brad Pittissä kiehtoo? Pidän häntä laihana, pienenä, lyhyenä ja ihan tavallisen näköisenä kaverina, joka ei sykähdytä perusjamppaa enempää. Koska hän kuitenkin on joku yleismaailmallinen nasiten ihailun kohde, niin jossain mättää. Miksi en ymmärrä? Mikä hänessä on komeaa? Olen ymmälläni.
Kommentit (25)
muistuttaa James Deania. Mutta ei hänessä samaa vetovoimaa ole kuin Johnny Depissä ja Kevin Costnerissa (vähän nuorempana).
Ei mitään karismaa. Ehkä hän miellyttää ihmisiä, joiden mielestä pitää olla mahdollisimman tavallinen. Tai hipstereitä.
näen, mikä hänessä ehkä miellyttää monia, mutta mua hän ei vaan sytytä. Minunkaan mielestäni hänessä ei ole sitten mitään ihmeellistä.
Et siis ole ainoa, joka ei ymmärrä hänen lumovoimaansa!
Meillä mies kuolaa Pittin perään, on kuulemma jumalaisen komea mies jne. Minun miesmakuani Pitt taas ei vastaa mitenkään, hänellä on liian "pienet" kasvonpiirteet - pieni litteä nenä, pienet silmät ja kohtuuttoman leveä leuka verrattuna muihin piirteisiin. Hän ei ole tumma eikä vaalea, ei oikein mitään.
Nämä on niitä makuasioita
Minä tykkään.
aiheesta Tom Cruise. Siitä sitä onkin riittänyt ihmettelemistä, miten sekin nyt mukamas on voinut olla naisten suosikki.
Kunnes... Mission impossiblessä yhtäkkiä tajusin, että onpas se muuttunut komeaksi ja kiinnostavaksi. Nuori T.C. oli mielestäni jotenkin imelä ja omituinen. Onko nyt siis "vika" omassa keski-ikäistymisessä vai Tompan karaistumisessa Mieheksi?
en ole ikinä ymmärtänyt Johnny Deppin ihailua. Sehän on suorastaan yök!
en ole ikinä ymmärtänyt Johnny Deppin ihailua. Sehän on suorastaan yök!
t. Yksi niistä, joka ei näe mitään Brad Pittissäkään.
Mutta minkäs teet... onhan noita muitakin muka "superseksikkäitä", mutta ei nekään kyllä sytytä ;)
mutta sitten katoin Fight Clubin. Kyllä sen jälkeen on kelvannut ;)
Pidin tyypistä nuorena varsinkin veren vangeissa pitkätukkaisena! Ei perinteisen komea/kaunis, mutta osaa sellaisen makuuhuone-katseen. Siihen aikaan monikaan muu ei pitänyt Pittiä komeana.
Johnny Deppiäkään ole kyllä tajunnut, saati jotain Josh Hartnettia tai noita partavesimainosten miehiä ugh.
mutta en ymmärrä Deppin, Cruisen tai Geren komeutta.
En ole koskaan pitänyt Bradia edes komeana. :D
vanhemman elokuvan.
Ehkä se on se katse tai karisma...
Minua hätkähdyttää ne sielukkaat silmät ja karismaattinen katse.
jotenkin mutta paras on Robert Redford.
Penelope Cruzia en ole ikinä ymmärtänyt. Tai sitä ranskalaista Audrey tatouta tai mikä sen nimi nyt onkaan.
vaikka kieltämättä kiinnitin häneen huomiota, kun näin ensi kertaa valkokankaalla (Thelma ja Louise -elokuvassa).