Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Pyydän pyhästi anteeksi koirani kusemia!

Vierailija
18.02.2012 |

Hänellä on ikää yli 10 vuotta ja kun mennään pihalle hän jaksaa pidätellä juuri sen että juoksutan hänet just just pois pihasta... Tiedän että teitä vituttaa kusiläikät lähimmässä lumikasassa, mutta en voi asialle mitään. Haukku on sen verran isokin etten voi kantaa kauemmas. Pissatuskertojen määrällä ei ole väliä, vaikka käyttäisin sata kertaa päivässä, tulee niin kiire heti kun pääsee ovesta ulos että kuset karkaa pihapiiriin.



Pyydän anteeksi. Koira ei ole ihan kunnossakaan enää, vanha raukka. Vien niin kauas kuin pystyn. :(

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
18.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

koiraparan takia. Täällä meilläpäin, keskellä kaupunkia, puliveivarit kuseksii julkisilla paikoilla estoitta. Kuluvalla viikollakin yksi juoppo kaivoi munansa esille keskellä toria ja kusi sujuvasti kaikkien nähden muistopaasin juurelle. Koira sentään osaa nostaa jalkaansa ja kusta sirosti mutta että ihminen vajoaa niin alas ettei peittele häpyään - yäk.

Vierailija
2/3 |
18.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

potkia niitä kusia piiloon, ettei tarvitsisi katsella? Kuseta siihen omalle pihallesi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

kun nainen veti keskellä autotietä housut kinttuun ja paskansi siihen.. Ja varmaan siitäkin joku mummeli seuraavana päivänä haukkui koiria ;)