Mitä vaatetta Serenaan mukaan?
Mitä siellä pidetään päällä uima-asun lisäksi, siis jos ottaa sen all inclusiven ja aikoo syödä siellä. Ajatus uimapuvusta päällä kokpäivän vähän odoksuttaa.
Kertokaa siellä kävijät mitä siis mukaan??
Kiitos
Kommentit (5)
vielä lisää vinkkejä otetaan.
mite se aamutakki, pitääkö ottaa mukaan oma? Vai saako sieltä vuokrata vai kuuluuko siihen allinclusive lippuun?
entäs lapset, oisko hyvä olla heille sortsit ja t-paita ja työlle esim kesämekko mukaan?
Entäs omat pyyhkeet?
Me kuitenkin otettiin omat mukaan, sinne kun sanoo että unohtui edellisellä kerralla uikkarit niin ne antaa sielät korista tilalle uudet.
Me kuitenkin otettiin omat mukaan, sinne kun sanoo että unohtui edellisellä kerralla uikkarit niin ne antaa sielät korista tilalle uudet
kyllä mä mielummin otan omat uikkarit, kun venäläisen likaisen turistin käytetyt.olkoon vaikka mitkä armanit.
päällä koko päivän, meillä oli sellanen passi jolla pääsi kylpylän puolelle aina kun halusi, käytiin uimassa, uimasta pois aamutakki päälle ja ravinteliin syömään. Ei tarvinnut kertaakaan ottaa uimapukua pois päältä, oli tosi rentoa menoa ja lapsetkin sai olla uikkarit päällä koko ajan.