Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mielipiteitä

Vierailija
04.01.2012 |

Uudehko miesystäväni käytti tapaamisemme alussa runsaasti olutta. Oli iloinen, riehakas, hassu, rakastettava.



Seksi oli upeaa ja sitä oli paljon. Kertoi kyllä humalassa olevansa ujo.Humalassa kertoi myös rakastavansa minua.



Nyt ollaan tunnettu yli vuosi, oluen juonti on vähentynyt. On hiljainen selvinpäin, ujo tekemään seksiin aloitetta. Asumme eri kaupungeissa, oluthuumassa lähettelee hurjasti kaipaavia viestejä, selvinpäin muutama asiallinen viesti.



Rohkaistuukohan myös selvinpäin ollessaan seksiin, hassutteluun, puhumiseen? Vai pitääkö vaan hyväksyä paketti, jossa tuntuu olevan kaksi erilaista ihmistä.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
04.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

se ujouskin hälvenee, kunhan rupeatte olemaan enemmän tekemisissä. Kuulostaa ihan aviomieheltäni alkuaikoina ja loistava mies on vielä näidenkin vuosien jälkeen. :)

Vierailija
2/3 |
04.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

melko tuore pari. Viestitteli kaikkea lemmekästä, typerää tai pornoakin ollessaan viihteellä poikien kanssa. Selvinpäin oli kovinkin ujo. Kyllä se siitä tasaantui, kun seurustelu jatkui.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
04.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kannustavat jatkamaan.

Tiedän kyllä, että jos jatkan, täytyy hyväksyä ujompikin paketti.

Hänen sukunsa ja ystävänsä tykkäävät kaikki tästä miehestä ja minusta. Olenkin yrittänyt viestittää, että seurassani saa olla myös ihan oma hiljainen itsensä. Silti välillä herää epäilys, onko tykkääminen aitoa, kun se välillä ryöpsähtää runsaanlaisesti ja välillä hiljaisempaa.