Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kampauspää lahjaksi tytölle - onko niistä mihinkään? Kokemuksia?

Vierailija
05.12.2011 |

Eskari-ikäinen tyttöni haluaisi kovasta kampauspään joululahjaksi. Onko sellainen järkevä ostos? Lähinnä ajattelin sen kestävyyttä ja jaksaako sellaisella leikkiä kovin pitkään? Kokemuksia? Happy Friend-merkkistä päätä olen katsellut, ovh 39,90€

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
06.12.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meijänki eskarilainen toivoo kampauspäätä ja samoja miettinyt minäkin :) Cdon.comissa oli kyl toi happy friend pää hintaan 24.90€.. tosin postarit tulee sit viel ja oisko ne ollu 4,90€. Br:ssä oli hinta vissiin 29.90, vois olla kukaties laadukkaampi ku toi edellämainittu, mut siinä oli kovin vähän niitä härpäkkeitä..

Vierailija
2/2 |
06.12.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos lapsi toivoo, niin varmaan hän siitä tykkää. Itse muistan lapsena toivoneeni sellaista ja olin tosi pettynyt kun en saanut. Minulla ei ollut sisaruksia ja olisi tykännyt harjoitella lettien tekemistä ym. Sen muiston vallassa ostin omalle lapselleni, joka ei siitä niin kovasti innostunutkaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla