Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko teillä jollain Dolce gusto?

Vierailija
29.10.2011 |

Maistoin yhtä makua ja en tykännyt kauheasti. Jäin vain miettimään, että olisko se kuitenkin ihan kiva. Meillä yksi perheestä sitä kovasti haluaisi, mutta itse vastustan sen roskamäärän takia.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
29.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja käytetään sitä päivittäin! Latte on mun suosikki ja tykkään laittaa kavereilleki erilaisia kahveja vaihteeks. Roskaahan siitä toki tulee, mut on se sen arvonen.

Vierailija
2/2 |
29.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Samantasoista kahvia kuin automaateista yleensä. Itse en pidä maitokapseleista, liian rasvaisia ja ei maistu lähellekään samalta kun itsevaahdotettu maito.



Makuja on monia ja koko ajan tulee lisää. Lapset tekevät itse kaakaojuomia ja omat suosikit ovat kahvit ilman maitopatruunoita. Yllättäen ne on hyviä. Tavallista kahvia meillä ei enää juuri keitetä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi kuusi