Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

onko tavallista miehen käytöstä?

Vierailija
06.10.2011 |

ollaan siis seurusteltu n. vuosi. aina kun nähdään..mies haluaa monta kertaa päivässä puristella tissejä peppua milloin missäkin tilanteessa. eli ei jää aina pelkkään halaukseen tai suukottamiseen vaan aina koura käy näillä "seksi-alueilla" ymmärrän että miehet pitää naisten ulokkeista mutta se tuntuu tappavan romantiikan.vai valitanko turhasta tai oon typerä?



siis ei tätä tee huomiotaherättävästi julkisillä paikoilla.mutta tavallista on että pepun taputtelua tapahtuu esim kassajonossa..



onko mulla seksuaalisesti ylivirittynyt mies..vai onko tavallista? (kolmekymppinen on)



ja ONKO normaalia myös pippelin ainainen hiplailu jos on kalsareilla esim telkun ääressä? onko se rentoutumisriitti vai jokin "onko se tallella-tarkistus" ???

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
06.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla ei ole tuollaista miestä koskaan ollut et julkisilla paikoilla hipelis. Mutta kotioloissa kylläkin, sillai pikkusen ahdistavaa. Onneksi ei sentään muniaan kourinut.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kaksi kuusi