Ben ulos BB-talosta!
Kommentit (10)
On häätöäänestyksessä mukana.
Muistakaa!d
Onneks niillä on bileet ja äänestyksessä olevilla tupakkakielto. Annika pimahtaa varmasti ja polttaa. Toivottavasti bb heittää sen sitten ulos.
Sillähän sitä sais liikettä taloon. Kuka muka jaksaa katellaniitä? Menkööt johonkin deittiohjelmaan.
Ansaitsisi häädön! Yleensä noita typeryksiä on kiva katsella kuten Stefua, mutta Ben on oikeesti ällö, tekee mieli aina vaihtaa kanavaa kun se pissamaakari tulee ruutuun.
on seurata keitä ihmiset äänestää, siis jotkut laittaa rahaa tollaseen.. :D
En äänestä, tehkää te toki niin.. Kivaa katseltavaa, toosi jänskää.
Oletteko äänestäneet vaaleissakin? :D Kohta tulee pressan vaalit!
Ben nimettiin häätöäänestykseen.
Kolmansissa nimeämisissä häätöäänestykseen joutui kuusi asukasta, joista yksi on Ben. Muut häätöäänestyksessä olevat selviävät BB Extrassa.
Asukkaat nimesivät aamupäivällä kolmatta kertaa ja nimeämisten perusteella häätöäänestykseen joutui kuusi asukasta. Big Brother ilmoitti asukkaille, että ensimmäinen häätöuhan alla oleva on Ben.
Big Brother muutti nimeämisrutiineja, ja tällä viikolla ei ole ollenkaan oljenkorsikilpailua. Kaikki kuusi nimettyä asukasta joutuvat siis suoraan häätöäänestykseen.
Asukkaat eivät vielä tiedä muita häätöäänestyksessä olevia, eivätkä myöskään sitä, koska ne selviävät. Miten asukkaat reagoivat Benin nimeämisuutiseen ja epäselvään tilanteeseen?Seuraa 24/7:aa!
Loput viisi häätöäänestyksessä olevaa selviävät tänään suorassa BB Extrassa Subilla klo 19.00.
http://www.bigbrother.fi/uutiset.shtml/1400190/kuusi-asukasta-haatoaane…
Benis on niiiiin kuuma ja ihg, ei sitä voi pois laittaa!
http://www.bigbrother.fi/mn_kuvat/sub/big_brother_2011/asukkaat/1189544…