treffeistä
Uskaltaako lähteä ekoille treffeille laavulle miehen kanssa? En paljoa tunne häntä, on treffisivuston kautta tavattu.Pari sähköpostia laitettu. Rupesi heti pyytämään kanssaan laavulle. Ei ole ainakaan mitään kirjoittelumiehiä vaan sellainen perusmies. Hieman kiinnostaisi mutta mietityttää vaan..
Kommentit (4)
no ei tosiaankaan kannata sopia tuollaisen paikkaan ekoja treffejä. Jos mies loukkaantuu tms. niin unohda koko häiskä.
Niissä on ihanaa käydä, mutta tuntemattoman miehen kanssa en todellakaan lähtisi.
Lähtis minnekään muualle kuin julkiselle paikalle. Aikoinaan kävin paljon nettitreffeillä, ja kaikki vaikuttivat ihan kivoilta ja luotettavilta, mutta silti tapasin kahvittelun tms merkeissä kaupungilla. Parien treffien jälkeen voi sitten tavata jossain muualla jos on todennut miehen oikeasti kiinnostavaksi ja luotettavaksi.
Mielestäni kannattaa ensi kerralla tavata yleisellä paikalla jossakin missä on muita ihmisiä ja mistä pääsee tarvittaessa nopeasti pois, esimerkiksi kahvilassa.