Onko sinusta koskaan otettu alastonkuvia?
Kommentit (17)
mukavaa olisi katsoa tilannekuvia.
kuvattu nauhalle dildolla leikkimistä.
Exän kanssa kerran otettiin toisistamme, se oli filmiaikaa se.
Ja nykyinen otti taannoin pepustani kuvan ja sitten halusi kuvata vähän muutakin, kun se oli sen mielestä sen verran kiihottava juttu.
Joo, ja en todellakaan ole mikään missivartaloinen. Muotoja löytyy.
tosin sellaisia mustavalkoisia taiteellisia vartalokuvia (mies on siis valokuvaaja). Ei mitään revittelykuvia siis.
<a href="http://www.aijaa.com/69.jpg" alt="http://www.aijaa.com/69.jpg">http://www.aijaa.com/69.jpg</a>
vauvakirjassani. Makaan lampaantaljalla nakuna, kädessä on joku purulelu ja tukassa rusetti
Sitä ei taidettu tarkoittaa. Eikä ilmeisesti sitäkään, kun mies napsi kuvia synnäriltä esikoisen syntymän jälkeen. Niissä olen ns. topless, mutta eipä niitäkään kuvia ole perhepiirin ulkopuolella esitelty eikä tulla esittelemään.
On otettu. Olen ottanut puolisosta. Kuvia ja videoita eri tilanteissa ja suunnista. Ja kavereiden vastaaviakin on nähty.
jos jostakin olisi otettu niin kyllä niistä linkki tänne tulisi.
Koti pornoa on tehty ;) yleensä nämä "karkaavat" nettiin, ei minun ainakaan!
Lapsena on otettu pari, toisessa makailen lampaantaljalla ja toisessa seisoskelen nakuna mummolassa keinutuolin vieressä.
Muuten ei ole.
on, myös aikuisiällä. mut ei ne oo julkaistavaksi tarkoitettu.
On.Ja aika paha.Onneks kasvot ei näy.
Kukaan ei ole edes ehdottanut. Heh.