Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Lapset kotiutui mökiltä ja heti alkoi yökyläilyt, tyttö serkkunsa luokse ja

Vierailija
18.07.2011 |

poika kaverille, eli taas tuli meidän aikuisten vapaailta....Kylpytynnyriin siis :)

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
18.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä on vapaa viikonloppu vihdoinkin edessä. Kaikki 7 omaa lasta ja lapsipuolta ovat muualla ja kaikki heidän kaverinsa myös, jotka ovat kyläilleet ja yökyläilleet koko kesän meillä.



Siivosin juuri makuuhuoneen ihanaksi ja aion jatkaa puunaamista perjantaihin asti. Sitten lukitaan ovet ja nautitaan kahdestaan olosta!



Jos ja kun sääkin on hyvä, menemme kahdestaan uimarannalle, ulkoilmakonserttiin -ja taas takaisin kotiin ihan vaan kahdestaan. Oi taivas! Kyllä on kivaa olla 4-kymppinen ja omaan ukkoonsa yhä uudelleen rakastunut.

Vierailija
2/2 |
18.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

lapset paljon isänsä kanssa näin kesällä. Kaverit ja serkut niin tärkeitä myös. Sanoin, että saavat mennä, mutta "vaihtarit" pitää tulla loppuviikosta, siis yökyläilijöitä meille :) ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla